ONLINE: ŠK Slovan Bratislava – MFK Ružomberok (Fortuna liga)

Pauschek urobil chybu, ale Almási ju nedokázal využiť, Pauscheku nahradil Slovan a Slovan sa veľmi rýchlo dostal späť.

Ruža zaútočila, pretože Takáčova prihrávka zo stredu poľa na Almásiho smerovala do ofsajdu.

Holman centroval za obranu, ale Čavrič loptu míňa.

Hostia smerujú bez zubu vpred, Greif si len bežal po loptu a rozbieha ju.

35

Skvelá strela Pauschka, ktorý nedokázal udržať loptu mimo šestnástky.

33

De Marcov po krátkom rohu šikovne kontroloval loptu a vyrazil loptu na Medveda Holmana, ktorý mal celú sieť otvorenú pred ním, ale trafil len žrď.

30

Slovan dal gól!

Bajrič veľmi ľahko odzbrojil ružomberského hráča a finálnu prihrávku adresoval DÁVIDOVI HOLMA, ktorý bez prekážok narazil po zemi k pravej žrdi!

29

Slovan napáda rozohrávku hostí, nevedia si poradiť.

27

Ruža sa trápi, nevie dlhšie držať loptu, Slovan kombinuje v strede poľa.

24

Slovan dáva nádherný gól! ALEKSANDAR ČAVRIČ sa vkĺzol do lopty smerom k Holmanovi, ktorý loptu vrátil na svoje kopačky a zrazil ju domov k Čavričovi.

23

Pauschek obehol Dungeon, ale potom nenašiel vo svojom strede žiadny center.

21

Ružomberok dohral, ​​ľahká práca pre Greifa.

20

Mohov technický pokus od šestnástej značky skončil tesne vedľa ľavej tyčky. Mačka nemusela zasahovať.

20

Ani z tohto mraku nepršalo, ale belasí pokračujú v presilovej hre.

19

Vernon strieľa loptu priamo na Takáča a Slovan bude zahrávať roh.

17

Holman sa pokúsil napraviť dve zaváhania, loptu naviedol na os ihriska a skontroloval Macíka.

16

Čavrič vyťaženou šancou dal Holmanovi vedenie, ale Holman z dvoch metrov loptu upratal a trafil do prázdnej brány!

16

Moha vzal loptu Kmeťovi a vytiahol Čavriča, ale jeho prihrávka bola príliš prudká a Macík včas vybehol.

13

Kmeťovovu dobrú hru odvrátil Abena do pokutového územia, posledné minúty sa hrali blízko brány Slovana.

12

Pískal sa útočný faul pre hostí, takže z rohu nič nevyťažili.

12

Takýto pokus zasiahol nohy Abena a Ružomberok bude zahrávať rohový kop.

11

Nono prihral Medvedovi na os poľa, natiahol sa z veľkej diaľky, namieril presne do miest, kde bol pripravený Macík.

9

Čurma poslal dlhý center smerom k lopte, ale pozorný Abena ju vyrazil.

8

Holman vymietol loptu zo vzduchu a zakončil polčasovým volejom, prihral k ľavej žrdi Macíkovej brány.

7

Moha si vymenil loptu s Čavričom a potom ju stratil v pokutovom území. Slovan začal veľkým tlakom, Ružomberok k lopte nepustil.

6

Holmanov center bol veľmi nepresný, lopta skončila v náručí Macíka.

4

Veľká šanca Medveď! Z piatich metrov trafil loptu iba do bočnej siete!

4

De Kampsov pokus z druhej vlny bol zblokovaný, po čom skončila aj Moha, taktiež na hráča pred ním.

1

Na Tehelnom poli vypadla elektrina, a tak sa úvod zápasu o niečo posunul. Ale už sa hrá, odohráva sa prvá minúta zápasu.

Z Tehelnej poľa zatiaľ nemáme žiadne informácie, budeme vás informovať čo najskôr.

Úvodné súpravy:

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Pauschek, Abena, Bajrić, De Marco – Nono, de Kamps – Holman – Čavrić, Medved, Moha.
Náhradníci: Šulla – Božikov, Lovat, Daniel, Weiss, Strelec, Ratão.

MFK Ružomberok: Macík – Čurma, Butter (C), Mrva – Kmeť, Takáč, Kochan, Zsigmund, Ďungel – Gerec, Almási.
Náhradníci: Krajčirík – Police, Madleňák, Filinský, Boďa, Múdry, Kojnok.

Rozhodca: Ziemba – Vorel, Adam.

Fortuna liga má dnes naplánovaných päť zápasov ôsmeho kola. O 19:00 privíta ŠK Slovan Bratislava na svojom futbalovom štadióne MFK Ružomberok.

SLOVAN je v tabuľke na 2. mieste, na svojom konte má 13 bodov, čo je o osem menej ako prvá Dunajská Streda. Slovan má však dobrý zápas. V sezóne vyhral štyrikrát, raz remizoval a raz prehral. V poslednom kole remizovali belasí na pôde Žiliny 2: 2.

RUŽOMBERKOVI patrí 7. priečka, doteraz nazbieral 7 bodov. Prvú výhru v sezóne zaznamenali Ružomberčania v siedmom kole, keď na vlastnom trávniku zdolali Michalovce 4: 0. Okrem tejto výhry štyrikrát remizovali a dvakrát prehrali.

Vitajte v online prenose. Stretnutie sa začne o 19:00.