Svet

Otvára sa bývalý konzultant: „Melania nikto nespoznáva“

  • OdInes Alberti

    Zavrieť

Melania Trump nikdy nevyzerala ako postava prvej dámy ako jej celoživotný sen. Jej bývalý poradca prezrádza: Nikto ju nikdy tak nevidel.

  • Stephanie Winston Volkoff Prvý je najlepší priateľ a bývalý poradca Melania Trump Prvá dáma.
  • Jedného má Kniha Zjavenia Napísané o Melanii Trump.
  • Volkoff hovorí, že Melania by mala byť teraz prvou ženou Žiadny rozpočet ani personál Niečo bolo treba urobiť.

WASHINGTON DC – Ak sa pozriete späť na posledné štyri roky v Bielom dome, ten prvý je možný Prvá dáma Melania Trumpová Nezdá sa príliš často oku mysle. Ak je to tak, často ju voskovitý a tichý spoločník – aj tak – dokáže rozosmiať. Vo svojej úlohe sa necítila pohodlne a odstúpila z funkcie v čase, keď bol jej prezident Donald Trump prezidentom USA. Nahnevané jazyky hovorili, že skutočnou prvou dámou bola Trumpova dcéra Ivanka Trump. V skutočnosti bol na verejnosti viac ako Melania a na medzinárodnej scéne.

Melania Trump Nikto si neváži, že je prvou dámou: tieto tvrdé slová používa manažér udalostí a bývalá najlepšia priateľka Melanie Stephanie Winston Volkoff. V knihe „Melania and Me: The Rise and Fall of My Friendship with the First Lady“, ktorá vyšla v Spojených štátoch vlani v septembri, otvára o päťdesiatnikovi všeličo. V jej úlohe ju okrem iného nikto nebral do úvahy Prvá dáma Malo by sa to brať vážne.

Bývalá poradkyňa Melanie Trumpovej: „Nikto ju neuznáva ako prvú dámu“

Volkoff v rozhlasovej šou uviedol, že nikto nečakal, že Melania Trumpová urobí niečo lepšie. Volkoff, ktorý strávil rok ako neplatený konzultant Prvá dáma Bol aktívny a očakával „niečo na svete, aby sa zmenilo“. Ale napriek tomu to cítila Melania Trump Neexistuje žiadny rozpočet ani personál, ktorý by niečo robil.

READ  Konvencia: Dojímavá a pútavá dráma druhej svetovej vojny

Väčšinu rozpočtu Melania Trump Od Ivanka Trump A tvrdil jej manžel Jared Kushner. Volkoff tvrdí, že sa vzdal platu, aby najal zamestnancov na prípravu východnej časti Bieleho domu pre Ivanku a Jarrett. Je tradične vo východnej časti Prvá dáma Vaša kancelária.

Ivanka Trump na medzinárodnej scéne na samite o posilnení postavenia žien s vtedajšou predsedníčkou Medzinárodného menového fondu Christine Lagardeovou a nemeckou kancelárkou Angelou Merkelovou.

© K Needfield / DPA

Aféra s východným krídlom ukázala, že Volkoff „nikto nebol uznávaný ako prvá dáma Ameriky“. Ivanka Trump Na druhej strane na začiatku funkčného obdobia svojho otca navrhla, aby sa „Úrad prvej dámy“ premenoval na „Prvý úrad pre rodinu“ – ktorý bol predmetom poklesu, čo viedlo k napätiu vo vzťahu medzi Ivankou a Melániou o hod. čas. (Ines Alberti)

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close