Zábava

Pamätáte si na Avril Lavigne? Keď uvidíte, ako to dnes vyzerá …

Avril Lavigne sa narodila 27. septembra 1984 v Belleville v Kanade. Už keď mala 2 roky, jej matka si všimla, že spieva dobre. Ako 14-ročná vyhrala súťaž a na jej koncerte dostala možnosť zaspievať si so slávnou Shaniou Twain. Potom spievala pri rôznych príležitostiach.

Ako 16-ročná podpísala zmluvu s hudobným vydavateľstvom a začala pracovať na svojom prvom albume. Vyšla v roku 2002 pod názvom Let Go a spevák sa stal jedným z najpopulárnejších pop-punkových interpretov tej doby. O dva roky neskôr vydala ďalší album Under My Skin, v roku 2007 tretí album The Best Damn Thing. Jej piaty album sa volá Goodbye Lullaby a šiesty je Head Above Water.

Koncom roka 2014 sa speváčka stiahla do úzadia. Špekulovalo sa o nej, že má problém s drogami a bola liečená. Ako ale nakoniec priznala, trpela vážnymi zdravotnými problémami. Trpela boreliózou a pravdepodobne sa nakazila na jar 2013. „Ledva som mohol jesť čokoľvek. Bol som päť mesiacov pripútaný k posteli. Mal som pocit, že nemôžem dýchať, rozprávať ani sa hýbať. Myslel som si, že umieram. Mal som pocit, akoby mi niekto vysával život,“ prezradila Avril.

Okrem svojej kariéry si talentovaná speváčka, skladateľka a hudobníčka vyskúšala aj dabing, má vlastnú módnu značku, v roku 2010 založila charitatívnu nadáciu a podporuje aj rôzne charitatívne projekty.

Čo sa týka súkromia, prvýkrát sa vydávala za Deryck Whibley v roku 2006, s ktorým sa s nimi súd rozviedol v roku 2010. V roku 2012 začala randiť s kanadským rockerom Chadom Kroegerom, vodcom skupiny Nickelback. Zosobášili sa v lete 2013 a ich cesty sa rozišli o dva roky neskôr. Kráska istý čas randila s prasaťom menom Phillip Sarofi, ale tento vzťah je už minulosťou. Jej súčasným priateľom by mal byť hudobník Pete Jonas.

READ  Komisia EÚ poskytne 190 miliónov eur na zlepšenie železničnej infraštruktúry na Slovensku

Avril Lavigne je dnes blondínka. Ale inak sa zdá, že zastavila čas.

Zdroj: profimedia.sk

Avril Lavigne sa starnutia rozhodne báť nemusí.
Avril Lavigne

Zdroj: profimedia.sk

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close