Hlavné správy

Partner Law víta do svojej globálnej siete advokátske kancelárie v Hondurase, Írsku, Nikarague a na Slovensku

Minneapolis, 21. decembra 2022 /PRNewswire/ — Zákon priateľstvaPopredná globálna právnická sieť s potešením oznamuje nové členské firmy Stredná Amerika A Európevrátane Hayes Solicitors Dublin; Aksalao sídli v San Pedro Sula, Honduras; Axalao sídli v Nikarague Managua; a Hronček & Partners, so sídlom Bratislava.

Títo štyria noví členovia sú poslednými z radu renomovaných spoločností, ktoré sa pripojili Zákon priateľstva V roku 2022. Medzi ďalšie patria Oller Avocados (San Jose, Kostarika), Delvalle, Escalona, ​​​​Levy & Corró (DELCO; Panama City, Panama) a advokátska kancelária Dündar Sır (Istanbul, Turecko)

povedal Paul Frankpredseda Zákon priateľstva a partnerom Denver– Advokátska kancelária Moye White, „Každá z týchto firiem je inovatívnym lídrom na trhu so silným záväzkom ku kvalite a službám. Táto zdieľaná kultúra nás spája a umožňuje nám slúžiť našim globálnym klientom efektívnejšie ako gigantické firmy v Biglaw.“

Axalau Honduras, známy svojimi silnými stránkami pri riešení cezhraničných problémov, poskytuje poradenstvo verejným a súkromným spoločnostiam a domácim a zahraničným investorom už viac ako 35 rokov.

ACZALAW Nikaragua ponúka právne služby v celom spektre s osobitným zameraním na ťažobný, energetický, farmaceutický, technologický a telekomunikačný sektor.

So 175-ročnou tradíciou má Hayes Solicitors silnú povesť v zastupovaní klientov v súdnych sporoch s vysokými podielmi a má hlboké odborné znalosti v oblasti obchodu, zamestnania, majetku, médií, zdravotníctva, bankovníctva, platobnej neschopnosti a ochrany údajov.

Hronček & Partners má dobre rešpektovanú cezhraničnú korporátnu M+A prax a pracuje v oblasti regulácie a riešenia sporov.

O zákone priateľstva

Zákon priateľstvaA komory a partneri Sieť popredných advokátskych kancelárií (lídri na celosvetovom trhu), ktoré ponúkajú špičkové právne služby veľkým korporáciám s ostrým zameraním na hodnotu a efektivitu. Našich 80 firiem má približne 3 000 právnikov v 100 obchodných centrách po celom svete. Pre viac informácií navštívte www.ally-law.com.

READ  VIDEO Žiadny štátny pohreb sa nekonal: Maradonu pochovávali iba rodina a blízki priatelia

Tlačový kontakt:

Wendy Horneováadministratívny riaditeľ, Zákon priateľstva
[email protected]
+1 612 770 6046

Dôkazy Zákon priateľstva

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close