Technológie

Peňaženka Google konečne umožňuje používateľom zdieľať vstupné a vstupenky na podujatia

Edgar Cervantes / Android Authority

TL;DR

  • Pred niekoľkými mesiacmi Google škádlil, že Peňaženka Google pridá možnosť zdieľať určité prechody s ostatnými používateľmi.
  • Táto funkcia sa teraz zavádza.
  • Palubné lístky a lístky na podujatia majú funkciu zdieľania.

Asi pred tromi mesiacmi Google spomenul, že používatelia budú môcť zdieľať „cennosti“ v Google Wallet. V ten deň to bolo objavené Stránka podpory aplikácie Tieto cennosti sa týkajú preukazov. Teraz sa táto funkcia začína zavádzať do aplikácie.

Objavil 9to5Google, Peňaženka Google umožňuje používateľom zdieľať palubné lístky prostredníctvom odkazov. Táto funkcia sa vraj objaví aj pre Event Passes.

Ak je funkcia dostupná, naľavo od rozbaľovacej ponuky by ste mali vidieť ikonu zdieľania. Keď klepnete na ikonu, zobrazí sa správa „Nemôžete zrušiť zdieľanie tohto lístka. Po zdieľaní tohto lístka ho môže príjemca poslať komukoľvek. Túto konverzáciu môžete vypnúť klepnutím na „Nezdieľať ukázať znova.“

Potom Zdieľať zobrazí hárok zdieľania systému a vytvorí odkaz, ktorý môžete zdieľať. Príjemca odkazu môže klepnúť na adresu URL, po ktorej sa otvorí aplikácia peňaženky, kde je uložený lístok.

V rozhovore na okraji V júli hovorca Google Leismer Schulten potvrdil, že zdieľanie príde do aplikácie Wallet. V tom čase Schulten ponúkal ako príklady vstup na palubu a vstupenky na podujatie, čím nechal otvorené dvere možnosti využitia funkcie na iné veci. Povedal tiež, že spoločnosti vydávajúce tieto preukazy prostredníctvom Peňaženky Google by mali umožniť zdieľanie.

Ako objasňuje stránka podpory, táto funkcia vám umožňuje zdieľať „niektoré preukazy“ s ostatnými používateľmi. V dôsledku toho budete mať preukazy, ktoré nemôžete zdieľať s priateľmi alebo rodinou.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close