Zábava

Peter Rhodes v škótskom metre predchádza frustrácii a hrozbe preplnených domov

Wenlockov film. „Hee Raven Hotel & Restaurant“ v smere hodinových ručičiek, 30 Barrow Street, Much Wenlock, vonkajší komik John Cleese

Najlepší citát v smere hodinových ručičiek z roku 1986 by mal byť vyrytý na stole každého predsedu vlády a ministra zdravotníctva. John Cleese vo veľký deň rýchlo schádza po panvici. Otočí sa k študentovi a prizná: „To nie je frustrácia, Laura. Môžem zniesť frustráciu. Dúfam, že to nevydržím. “

So zámkami to bolo tak. Znesieme frustráciu z zmiznutia priateľov a zrušenie dovolenky. S čím si nevieme rady, sú špekulácie, sľuby, úniky dátumov, keď je zamykanie ukončené. To vedie k vysokej dôvere a veľkolepým plánom, po ktorých nasleduje náhla panika na vysokých miestach, keď neočakávane vystrelí číslo R, a obnova zámku. Strašný počet obetí v januári je priamym výsledkom túžby politikov usporiadať krajinu na veselé Vianoce s penziónmi.

Nabudúce, prosím, žiadne dobroty. Postarajme sa o to, aby vakcíny Boris a Co fungovali, klesali hospitalizácie a klesala úmrtnosť. Nechajte ich urobiť úsudok na základe toho, čo mapy skutočne hovoria. Niektorí veriaci veria, že mapy budú mať teraz dva týždne.

Robil som rozhovor s Johnom Cleeseom, keď vyšiel pred 35 rokmi v smere hodinových ručičiek. Aj keď je to skvelý film, nikto z mojej generácie sa nemôže stretnúť s Gleesom bez toho, aby spomenul ďalší film. Na frustráciu reklamnej verejnosti som rozhovor zmenil na Život Briana od Montyho Pythona. „Aha, to je to najlepšie, čo sme kedy urobili,“ zasmial sa Glees múdro.

Pokiaľ ide o opätovnú infekciu, každá správa ukazuje súvislosť medzi Kovit-19 a ľuďmi žijúcimi v preplnených útulkoch. Napriek prísnym zákonom, ktoré bránia prenajímateľom, si rodiny, ktoré vlastnia súkromný dom, môžu dovoliť zaplatiť toľko priateľov a príbuzných, koľko si vyberú. Nejde o nový problém. Správa z roku 2004 naznačila, že počet trojgeneračných domov sa do roku 2024 zvýši zo 75 000 na 200 000, a to predovšetkým v dôsledku rastu študentských pôžičiek, rastu cien nehnuteľností a rastu domovov dôchodcov. Každý preplnený dom je živnou pôdou pre infekciu. Zdá sa, že politici sú v tejto veci čudne tichí.

READ  Pop Up Film Residency a HFF München spúšťajú Munich Film Up!

Po tragickej udalosti počas hodiny otázok pre záhradkárov (Rádio 4), keď sa vyskytla fráza „opelenie vašich kríkov“, mi jeden čitateľ povedal: „Skontroloval som svoje e-maily, aby som našiel niečo od spoločnosti šetriacej peniaze:„ Prosím, hrajte s našim nástrojom , čo si myslíš? „Povedz nám to.“

Je to zjavne „nástroj“ na výber nového mobilného telefónu. “

Škótsky minister zahraničia Alistair Jack tvrdí, že 25 míľový podmorský tunel, ktorý spája Severné Írsko so Škótskom, je „cestou vpred“. Ale za predpokladu, že všetci zostaneme vo Veľkej Británii. Ak Škótsko hlasuje za nezávislosť a znovu sa pripojí k EÚ, metro Glasgow – Calais je skvelou voľbou.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close