Zábava

Euro 2020: Španielsko rozdrvilo Slovensko, aby stanovilo posledný 16. termín v programe Football Football News

• Španielsko porazilo Slovensko 5: 0 vo svojom poslednom zápase E-skupiny E-skupiny, aby si pripísalo najväčšie víťazstvo na turnaji.

Reuters

Uverejnené 23. júna 2021 o 11:49 IST

Dva vlastné góly Imerica Bordeauxa, Pabla Sarabiu, Ferrana Torresa a Martina Dubrovku a Juraja Cucu udržali postup Španielska do vyraďovacej fázy.

Hlavné body: SPA 5-0 SLO

Slovensko vypadlo, pretože malo viac bodov alebo lepší rozdiel gólov ako ostatné štyri tretie tímy.

Dubrovka zachránil predčasný trest od Alvara Moratu, ale daroval útočníka Španielsku, keď sa pokúsil zbombardovať sieť Sarabie vo svojej sieti.

O pol hodinu skôr Aymerich Laborde zdvojnásobil vedenie. Gól bol udelený Sarabii.

Do minúty od jeho príchodu Ferran nahradil Torresa, keď sa Sarabia stala poskytovateľom, letel nízkym krížom okolo piateho do Dubrovky. Španielsko si vynútilo ďalší gól, keď sa im o niekoľko minút neskôr nepodarilo zničiť pevnosť Cuca.