Zábava

Podľa Apple ide o najlepšie aplikácie roku 2020

Pre uloženie článku musíte byť prihlásený.

Mimoriadny rok 2020 priniesol so sebou aj nový pohľad na mobilné aplikácie.

Na konci roka pribudnú rôzne rebríčky a hodnotenia. Teraz jeden zverejnil aj spoločnosť Apple a vyhodnotil ich najlepšie aplikácie pre všetky ich platformy.

Toto je výber vykonaný správcami App Store a neodráža automaticky počet stiahnutí ani výnosy. Jedná sa jednoducho o aplikácie, ktoré zaujali svojou originalitou, spracovaním alebo dizajnom.

Aplikácia 2020 pre iPhone je Prebudenie! Môžete s ním cvičiť aj pri práci z domu alebo v triede. Nejaký druh kondičného tréningu, ale bez návštevy telocvične a bez prezliekania.

Zdroj: Apple

Najlepšia aplikácia roka pre iPad je ZOOM. Minulý rok zažila pomerne neznáma platforma pre videohovory počas pandémie obrovský rozmach. Verzia pre iPad vám tiež pomohla pracovať z domu a študovať po celý rok.

Podľa Apple ide o najlepšie aplikácie roka
Zdroj: Apple

Špičková aplikácia alebo program pre platformu Mac je Fantasticky z Flexibits. Ide o alternatívu k zabudovanému kalendáru, ktorý pridáva niekoľko praktických funkcií a možnosť synchronizácie medzi niekoľkými platformami.

Zaujímavým rozhodnutím spoločnosti Apple je označiť jej priameho konkurenta za najlepšiu aplikáciu pre Apple TV Disney +. Nová streamovacia služba, ktorá bojuje so zákazníkom aj prostredníctvom Apple TV +.

ZALOŽTE ČLÁNOK ZADARMO

Prihláste sa na odber aplikácie REFRESHER + a získajte ďalšie výhody

Tento článok si môžete prečítať zadarmo, ale s predplatným REFRESHER + získate prístup k viac ako 1473 zamknutý článok a získate ďalšie výhody.

READ  Greenpeace je proti rozsiahlej ťažbe starých lesov v Karpatoch

VIAC O PREDPLATNOM

Môžete ju kedykoľvek jednoducho zrušiť

Od 1,99 € mesačne

S REFRESHER + môžete získať tieto výhody

VIAC

Nahlásiť chybu.
Ak nájdete v článku chybu alebo máte pripomienky, dajte nám vedieť.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close