Technológie

Potvrdené Applom. IPhone 12 nedostáva v balení slúchadlá EarPods.

Technologický gigant pôjde proti prúdu v roku 2020. Už niekoľko mesiacov sa hovorí, že v roku balenie iPhone 12 nenájdeme slúchadlá rovnako dobre ako nabíjací adaptér. Teraz to Apple nechtiac potvrdil v beta kóde pre vývojárov iOS 14.2. Na EarPods určite zabudnite.

Nenápadná fráza

Posledný únik nepochádza z dodávateľských reťazcov ani zo zdrojov blízkych spoločnosti Apple. Postarali sa o to priamo vývojári spoločnosti, ktorí pripravujú aktualizáciu operačného systému iOS 14.2. Jeho vydanie je pravdepodobne naplánované na po predstavení iPhone 12. Zdá sa, že obsahuje informácie o zariadení.

Možno by vás ani len nenapadlo čítať text, pomôcť znížiť množstvo vysokofrekvenčnej energie ovplyvňujúce vaše telo. Napriek tomu je v systéme a teraz prezradil oveľa viac, ako bolo potrebné.

Termín (ako znížiť vysokofrekvenčné žiarenie) sa doposiaľ používal dodávané slúchadlá (dodávané slúchadlá). Tím technologických gigantov samozrejme myslel na klasické káblové slúchadlá EarPods. V systéme iOS 14.2 bol však tento text po mnohých rokoch preformulovaný. Po novom nájdete iba „slúchadlá„(slúchadlá).

Aj keď ide o malú zmenu, v skutočnosti odhalí dôležité informácie. Vývojári by vetu hlboko v systéme neupravovali, keby na to nemali jasný dôvod.

Zdá sa, že slúchadlá EarPods už veľa ľudí nepoužíva a namiesto nich si kupujú slúchadlá AirPods. Ich absencia v balíku Apple vysvetľuje ako súčasť snahy dosiahnuť „najzelenší možný svet“.

Druhou stranou veci je potom úspora na výrobe a zvýšenie marží (+ rastúci záujem o bezdrôtové AirPods). Do komentára nám napíšte, či vám budú chýbať klasické slúchadlá alebo nie.

zdroj

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close