Technológie

Povráva sa, že Digital Foundry prekopáva čip Nvidia na napájanie „Switch 2“

Pozeráme sa na čip, ktorý dokáže použiť DLSS na zvýšenie kvality obrazu na 1080p a možno ešte viac, aj keď, ako vysvetľuje video, je potrebné zvážiť dôležitý kompromis medzi výstupným rozlíšením a DLSS. „Je tu tiež dostatočná šírka pásma pre plnú podporu HDMI 2.1, za predpokladu, že ho používa Nintendo.“

Správa Digital Foundry poznamenáva, že čip T239 „zahŕňa hardvér na uľahčenie vysokorýchlostného načítavania“ – čo môže poukazovať na určitú legitimitu skoršej fámy o uzavretej demonštrácii vývojárov, ktorá videla, že hardvér beží Breath of the Wild pri 4K 60fps. Aj to závisí od ďalších podrobností, ktoré odborníci ešte musia objaviť.

Pre tých, ktorí sa zaujímajú o vnútorné fungovanie ďalšej konzoly Nintendo, najnovšie video Digital Foundry obsahuje všetky informácie, ktoré potrebujete – a súvisiaci článok Eurogamer Obsahuje všetky podrobnosti v písomnej forme.

Áno, v tejto chvíli sú to všetko len fámy, ale tie fámy sú zo dňa na deň väčšie. No tak, Nintendo, daj nám čoskoro niečo oficiálne. prosím

Čo si myslíte o vyšetrovaní T239 spoločnosti Digital Foundry? Vidíte jeho potenciál pre ‚Switch 2‘? Dajte nám vedieť v komentároch.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close