Technológie

Pozri test rýchlosti iOS 13.6.1 verzus iOS 13.6!

Spoločnosť Apple aktualizovala svoj zastaraný operačný systém pre iPhone a iPad na verziu iOS 13.6.1, Netrvalo to dlho a tiež sme dostali veľké porovnanie s predchodcom iOS 13.6 z hľadiska rýchlosti na niekoľkých modeloch. Pozrite sa, ako fungovala súčasná verzia…

Pozri test rýchlosti iOS 13.6.1 verzus iOS 13.6!

Je takmer bežné, že spoločnosť s každou aktualizáciou sľubuje lepšiu stabilitu, rýchlosť a výdrž batérie. Bohužiaľ, už mnoho rokov sme boli svedkami toho, že to nie je úplne pravda, Vďaka dnešnému porovnaniu iOS 13.6.1 oproti iOS 13.6 z hľadiska rýchlosti vieme, kto je v tom lepší.

Autor testu nepoužil najnovší hardvér, kde je veľmi ťažké pozorovať zmeny. Vybral najmä staršie zariadenia s väčším zastúpením medzi používateľmi, Toto je prvá generácia iPhone SE, iPhone 6S, iPhone 7, iPhone 8 a iPhone XR.

Najmladší model vyššie uvedeného modelu bol uvedený na trh v roku 2018 a najstarší dokonca aj v roku 2015. Rozdiely by tu preto mohli byť významné, Najviac sa cítili pri spustení systému iOS 13.6.1. Na väčšine telefónov iPhone sa správy načítali čoskoro. Neočakávajú sa však žiadne výrazné zlepšenia, Pri normálnom používaní si to možno ani nevšimnete.

Nastal čas otvoriť jednotlivé aplikácie. Niektoré fungovali lepšie a rýchlejšie s iOS 13.6, iné s iOS 13.6.1, Opäť však boli „odchýlky“ iba veľmi minimálne a relatívne „jednotné“.

Nakoniec môžeme povedať, že aktualizácie sú v tejto oblasti veľmi podobné a samotný test rýchlosti nepreukázal žiadne zásadné zmeny. Tieto by sa mohli zobraziť v teste životnosti batérie, ktorý sa už pripravuje. Ako pre vás aktualizácia zatiaľ funguje? Napíšte nám v komentári.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close