šport

Predpoveď slovenského ľadového hokeja, pretekárske tipy a protiklady│13. mája 2022

Majstrovstvá sveta 2022 IIHF: Predpoveď Slovenska v ľadovom hokeji, pretekárske tipy a protiklady│13. mája 2022

Slovenská reprezentácia získala na OH 2022 v Pekingu bronzovú medailu. Môžu teraz zverenci Craiga Ramsayho ukázať svoj talent na majstrovstvách sveta vo Fínsku? Tipujeme, že Slováci to budú mať na MS 2022 ťažké.

Získajte svoj podpisový bonus!

Slovenská reprezentácia na čele s Craigom Ramsaym má formu piateho ročníka. Jeho zverenci sa na majstrovstvách sveta nikdy nepresadili, vyvrcholili ich prvým vystúpením v play off v roku 2021, keď ich Američania zdolali až vo štvrťfinále. Ani na Majstrovstvách sveta vo futbale 2019 nedokázali opustiť tím, hoci mali silný tím s dobrými menami a očakávalo sa, že budú čeliť veľkým výzvam.

Na OH 2022 sa všeobecne očakávalo, že šance Slovenska na zisk medailí budú nízke, pretože nemalo farebnú generáciu minulosti. Tím Craiga Ramsayho odštartoval skupinovú fázu dvoma ťažkými prehrami 2:6 a 1:4 proti Fínsku a Švédsku. Namiesto toho v osemfinále porazili Nemcov – 4:0, potom vo štvrťfinále zdolali Američanov – 3:2, v semifinále narazili na Fínov – 0:2, no aj tak mohli brať bronz. Zdolali Švédsko 4:0.

Slovensko začalo prípravu na MS priateľským zápasom proti Česku, ktoré zdolalo 3:1 a 3:4. Neskôr Slovensko zdolalo Nemecko 3:1, 3:2. Zverenci Craiga Ramsayho prehrali posledné dva zápasy s Nórskom 4:5 v rozstrele, no odvtedy zdolali Francúzsko 2:0. Slovenský tím na OH v Pekingu povedú Thomas Tatar z New Jersey a reprezentant Juraj Slafkovský.

Slovensko bude vyžrebované do A-skupiny s menším počtom špičkových tímov, no nie je veľmi na čo byť hrdé. Zverenci Craiga Ramsayho musia zdolať Francúzov a Talianov, proti Kanaďanom to bude ťažké a poriadna konfrontácia s Kazachstanom, Dánskom, Nemeckom a Švajčiarskom. Pri pohľade na poradie ich priamych súperov môže byť ťažké počítať body v týchto zápasoch. Slováci sa niekde držia rozhodnutia, no v tomto kvartete ich nemožno považovať za svojich favoritov. Výsledkom je, že celkové body Slovenska sú menej ako 12,5 1,85.

READ  Ciele draftu NHL Montreal Canadiens pre rok 2023

Slovenská reprezentácia je veľmi neposlušným tímom, ktorý sa občas drží bodov proti favoritom v skupine, zatiaľ čo v zápasoch so stredom a slabšími hráčmi niekedy dovoľuje nevysvetliteľné porážky a umožňuje bodovať súperom, ktorí v triede neuspeli. Výsledkom bolo, že mnohé zo zápasov tímu Craiga Ramsayho sa odohrali mimo určeného času. Aj v priateľských zápasoch pred MS 2022 Slováci v šiestich zápasoch dvakrát prehrali a oba razy tie prehry prišli v rozstreloch. S ohľadom na to stojí za to pozrieť sa na úzke rozpory v stávkach celkovo 1,5 overs proti Slovensku v skupinovej fáze. 2.30.

Slovenská reprezentácia je praktický tím, ktorý neboduje vysoko a dostáva menej. Na olympijských hrách v Pekingu strelili zverenci Craiga Ramsayho štyri góly (priemer 1,00 gólu na zápas) na dve čisté kontá. V prípravnom stretnutí pred MS vo Fínsku hrali slovenskí hráči dobre aj v defenzíve, keď v šiestich priateľských stretnutiach inkasovali len 11 gólov (priemer 1,83 gólu na zápas). V hokeji budú pokračovať aj na MS 2022, takže Slovák inkasoval celkovo 17,5 gólu. 1,85 Dobrá stávka.

TelecomAsia Sport hľadá video bloggera so sídlom v Katare, na ktorom by pracoval počas Majstrovstiev sveta vo futbale 2022. kontakt [email protected] Pre viac informácií.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close