Hlavné správy

Predpovede Cyprus vs. Slovensko, protirečenia v dostihoch a bezplatné tipy (24/03/2021)

Cyprus a Slovensko vrhajú kvalifikáciu majstrovstiev sveta do veľmi zložitej skupiny vrátane finalistov majstrovstiev sveta Chorvátska a štvrťfinalistov Ruska. Získajte viac informácií o našej analýze súťaží a predpovediach pre kvalifikácie majstrovstiev sveta.

Najlepšie predpovede zadarmo pre Cyprus a Slovensko

Cyprus hostí Slovensko na štadióne Neo GSP. Vzhľadom na to, ako si oba tímy v poslednej dobe počínali, a na ich miesto v rebríčku FIFA, tu sú naše najlepšie bezplatné predpovede na zápas:

Víťaz turnaja: Slovensko 19/20

Čistý papier: Slovensko @ 5/4

Výsledok zápasu a celkový gól: Slovensko + 1,5 @ 6/4 viac

Konkurenčné nezrovnalosti boli v čase písania tejto kontroly správne. Aktualizované nezrovnalosti nájdete v stávkovej kancelárii.

Slovensko vyhrá zápas

Slovenský manažér Stefan Tarkovič nemá žiadne obavy z fitnes, aby šiel na tento zápas. Napriek tomu, že v novembri minulého roku v Lige národov UEFA prehrali s Českom 2: 0, mali na udržaní lopty rovnaký podiel. Gól Slovenska vysokého tlaku dokázal proti českým 21 faulom dve strely, štyri rohové kopy a deväť faulov. Očakávame, že to Slovensko zachytí vzrušujúcim bojom.

Slovensko čisté konto

Cyprus prehral tri zo svojich posledných piatich zápasov. Poslednou hrou bola porážka 4: 0 pre Čiernu Horu, ktorá bola spravodlivá dokonca pre obe strany. Cypre sa podarili štyri strely, všetky zachytil brankár Čiernej Hory. Proti Čiernej Hore mali prihrávku 335 (79%) na 374 (80%), ale nedokázali nájsť sieť proti jednému z najhorších tímov svetového futbalu. Preto je tento zápas pre Slovensko ľahký.

Slovensko vyhráva s čistým kontom

Čierna Hora zdolala v prvom zápase Ligy národov 2020 Cyprus 2: 0. Toto je časovo obmedzený výkon proti zlej strane. Slovensko v predchádzajúcich zápasoch čelilo ťažkým súperom, prehralo na oboch stranách Ligy národov 2020 3: 1 a potom 2: 0. V predchádzajúcom zápase však zvíťazili nad Škótskom 1: 0 a Severným Írskom 2: 0. Keď sa na to obidva tímy pozrú rovnako, zásah a čisté konto vyzerá pre publikum ako dobrá kniha.

READ  Majstrovstvá sveta vo futbale hráčov do 20 rokov: Nigéria, Brazília bitka v deň 2, Argentína, Slovensko víťazstvo v deň 1

Ukážka zápasu: Cyprus vs. Slovensko

Spolu s Chorvátskom a Ruskom v skupine by mali počas cesty predviesť lepší výkon aj Cyprus a Slovensko. Vo futbale je možné všetko. Mnohí napokon nečakali, že sa Chorvátsko dostane do finále posledného svetového pohára FIFA.

Pri svojich predchádzajúcich stretnutiach od roku 2006 našli oba tímy web. Oba tímy tiež strelili vo svojich 21 zápasoch viac ako tri gólySv Storočné stretnutia. Celkovo je v predchádzajúcich štyroch stretnutiach 21 gólov. Cyprus vyhral iba jeden z posledných deviatich zápasov, raz remizoval a raz prehral. Vyhral štyri z posledných deviatich zápasov, štyri prehral a jeden zápas remizoval. Od roku 2018 sa na Cypre, dvoch z tímov s najvyšším umiestnením vo svetovom futbale, podarilo zvíťaziť iba dvakrát, a to proti San Marínu a Luxembursku. Posledným tímom v rebríčku FIFA je San Maríno. Niet pochýb o tom, že Slovensko je v súčasnosti na 35. miesteTh Obľúbení hráči FIFA vo svetovom futbale. Cyprus je v súčasnosti FIFA na 100. mieste.

Cyprus vs. Slovensko: Najlepšie závodné kurzy a štatistiky

Tu sú niektorí z najlepších stávkových kancelárií vo Veľkej Británii, ktorí ponúkajú najlepšie kontrasty medzi Cyprom a Slovenskom:

Kvalifikácia Európy – majstrovstiev sveta

Cyprus

V.S.

Slovensko

24. marca 2021

Top Oats 5 stávkových kancelárií

Cyprus vs Slovensko


Ikona
tvárou v tvár

Pre tieto dva tímy neexistujú žiadne priame zápasy

Otázky týkajúce sa Cypru vs.

Cyprus vs Slovensko Poznámky

Ďalej uvádzame niektoré z otázok, ktoré by vás mohli zaujímať v súvislosti so súťažou.

Kde bude konkurencia?

Hosťom bude Cyprus, ktorý sa odohrá na štadióne Neo GSP.

Kto sú najobľúbenejší hráči tejto hry?

Slovensko je jednoznačným favoritom kvalifikácie majstrovstiev sveta.

Aké sú tímy na zozname FIFA?

Domáci tím je v rebríčku FIFA na 100. mieste. Návštevníci sú na zozname FIFA na 35. mieste.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close