Zábava

Predstavenia Agents of Marvel Netflix a Shield prichádzajú do Disney + tento mesiac

Disney oznámilo, že tento mesiac budú do knižnice Disney + pridané relácie Marvel Netflix. Okrem toho budú do streamovacej služby pridané agenti série ABC spoločnosti SHIELD.

Všetky živé akčné marvelovky Netflix budú pridané do Disney + 16. marca. Sú to Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist, The Defenders a The Punisher. V rovnakom čase sa pridajú aj Shieldovi agenti, čo znamená, že Disney + bude miestom, kde budete môcť sledovať všetky živé akčné vydania Marvelu.

Keďže relácie Netflix sú hodnotené ako vyspelé, Disney + vydá novú rodičovskú kontrolu, ktorá zabráni ľuďom, aby videli, ako Kingpin utiera hlavu mužovi cez dvere auta, ako aj neuveriteľne veľa tmavých tém a scén. Toto je zbierka Marvel show.

Všetky tieto relácie sú dostupné na Disney + v USA, Kanade, Spojenom kráľovstve, Írsku, Austrálii a na Novom Zélande. Disney sľubuje, že koncom tohto roka pridá predstavenia v ďalších regiónoch Disney +.

Prvé živé vystúpenia Marvel, ktoré som videl na Netflixe – často označované ako Marvel Knights alebo Defenders – boli zmiešané. Zahŕňajú niektoré z najlepších hraných príbehov Marvel v Daredevil a Jessica Jones a niektoré z najhorších príbehov v The Defenders a Iron Fist. Aj keď sa veľa diskutovalo o tom, či by sa mali považovať za normy MCU, čiary boli určite rozmazané vzhľadom na to, že sa v Spider-Man: No Way Home objavil Matt Murdoch od Charlieho Coxa a Wilson Fisk od Vincenta D’Onofrio v hokeji.

Matt Purslow je britský spravodajský a zábavný spisovateľ IGN.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close