Priamy prenos a predpoveď Ruud vs Molcan pre ATP Munich Open 2022

Caspar Route vs Alex Molkon Live Streaming, Predikcia
Image Credit: si.robi

Druhý nasadený Caspar Root začne svoju kampaň proti Slovákovi Alexovi Molkonovi v druhom kole turnaja ATP Munich Open 2022 a tipy sú tu.

Chcete sledovať 2022 ATP Munich Open Live Streaming online?

*Živé vysielanie D & Cs:
Sledujte živé hry na svojom mobile, tablete alebo počítači, vrátane futbalu, tenisu a basketbalu. Všetko, čo potrebujete, je financovaný účet alebo stávka za posledných 24 hodín, aby ste sa kvalifikovali.

Caspar Root proti Alexovi Molkonovi

Toto je ich prvé stretnutie na turistickej úrovni. Molkon vyhral v roku 2018 súťaž nízkej úrovne.

Čítaj viac:

Koreň v dobrom stave

Caspar Root, minuloročný semifinalista, prichádza tento rok do turnaja s bilanciou 16-6 sezóny za sebou.

Nórčina, poradové číslo. Vo finále turnaja Buenos Aires Open 7. februára porazil Diega Schwartzmana a získal titul v siedmom kole. Začiatkom tohto mesiaca sa Root dostal do prvého finále ATP 1000 v Miami, ale skončil druhý za Carlosom Alcarasom.

Rudd, päťnásobný šampión v minulom roku na turné, sa naposledy predstavil minulý týždeň na Barcelona Open, keď medzi osemfinále vypadol s finalistom Pablom Carrenom Pustom.

Root, teraz jeden z najlepších hráčov na antuke, má tento rok na povrchu 7:2 a v kariére 81:32, vďaka čomu získal šesť zo siedmich titulov na povrchu.

Zo svojich posledných dvoch výstrelov však bude sklamaný. V osemfinále v Monte Carle ho zdolal Gregor Dimitrov, následne prehral s Carrenom Pustom v Barcelone až o osemfinále. Dokáže odčiniť neúspech v Mníchove?

Molcan prežije Gombos

Alex Molken vylepšil svoj sezónny rekord na antuke na 5:1 tvrdo vybojovaným víťazstvom nad slovenským tímovým kolegom Norbertom Combosom v pondelok v 1. kole.

Ľavák Molkan, ktorý sa vo svojom jedinom tohtoročnom antukovom zápase dostal až do finále Marrakech Open, zobral prvý set na dve brejkové podania, no šťastný porazený bol nútený hrať rozhodujúci set po víťazstve v druhom sete. Jediný rozpis súpravy.

READ  Rudd sa vyšvihol a udržal si titul Geneva Open

Toto je najťažší tretí set, ktorý žiadny hráč nezlomil. Výber jedného z dvoch v tajbrejku bol nízky, no napokon 46. Molkan premenil tretí mečbal a za hodinu vyhral zápas 6:1, 3:6, 7:6 (9:7). 55 minút.

Pre Molkona je to 10. víťazstvo v tejto sezóne. Dvadsaťštyriročný hráč sa predstavil aj vo štvrťfinále v Melbourne. Jeho postup do finále v Marakéši bol pre Davida Coffina neúspech. Minulý rok sa dostal do finále Belehrad-2, keď vo finále antukového podujatia podľahol Novakovi Djokovičovi.

Molcan má na antuke celkové skóre 10-3 a vyhral štyri tituly na povrchu.

Ruud vs Molcan Predikcia a referencia

Molkan predviedol v tejto sezóne skvelú hru, ale musí svoju pozíciu ďalej pozdvihnúť, keďže hrá proti Ruddovi. Od nórskeho hráča sa očakáva víťazstvo a postup.

Turnaj ATP Munich Open 2022 sa uskutoční od 25. apríla do 1. mája. Tieto zápasy môžete sledovať tu a tipovať. Získajte svoje najnovšie predpovede prémiového tenisu tu.