Technológie

Radiation Shield Technologies a HUMA-LAB APEKO sa spojili s cieľom zlepšiť jadrovú bezpečnosť v Českej republike

Miami, feb. 7, 2024 /PRNewswire/ — Radiation Shield Technologies (RST) oslavuje strategické partnerstvo so spoločnosťou HUMA-LAB APEKO, sro, výsledkom čoho je výrazný nárast predaja technického oblečenia Demron v Českej republike. Toto víťazstvo dokazuje konkurencieschopnosť RST na európskom a svetovom trhu s jadrovým bezpečnostným zariadením.

Logo Radiation Shield Technologies (PRNewsfoto/Radiation Shield Technologies)

Logo Radiation Shield Technologies (PRNewsfoto/Radiation Shield Technologies)

Obleky Demron, známe svojimi inovatívnymi vlastnosťami ochrany pred žiarením a flexibilitou, sa stali alternatívou k tradičným ochranným výstrojom na báze olova, čo odráža odhodlanie regiónu zlepšiť jadrovú ochranu. „Naša spolupráca s HUMA-LAB APEKO a významné prijatie na trhu Demron Suits zdôrazňujú globálny význam našej technológie a našu úlohu pri presadzovaní bezpečnostných opatrení,“ uvádza sa v správe. Ronald DiMeo, MUDr MBA, generálny riaditeľ RST.

Už viac ako 20 rokov je RST priekopníkom vysokovýkonných, viacnebezpečných tkanín s použitím Demronu pre armádu, hasičov, NASA, letectvo, orgány činné v trestnom konaní a zdravotnícky personál. Demron kombinuje kovové vlastnosti redukcie gama žiarenia, redukcie otrasov a tepelnej vodivosti s pokročilou technológiou nanopolymérov a je schopný skutočnej protijadrovej ochrany a redukcie tepelného namáhania bez ohrozenia ochrany pred chemickými alebo biologickými rizikami.

V neustále sa meniacom svete ochrana pred jadrovým žiarením nebola nikdy dôležitejšia. Produktový rad spoločnosti Demron v súčasnosti zahŕňa celotelové obleky, spodnú bielizeň, prikrývky a štíty.

sionsion

sion

Zobrazenie pôvodného obsahu na stiahnutie multimédií:https://www.prnewswire.com/news-releases/radiation-shield-technologies-and-huma-lab-apeko-unite-to-enhance-nuclear-safety-in-czech-slovak-republic-302056314.html

SOURCE Radiation Shield Technologies

READ  Nemecko, Nórsko, Dánsko nakúpia 16 húfnic ZUZANA-2 pre Ukrajinu

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close