Technológie

Recenzia Renault McCann RS300 ETC 2021 UK

Všimnete si to v stiesnených, technických zákrutách. Klepnite na to, riadenie všetkých kolies Renault je stále aktívne a pripravené na roztočenie, ale nepopiera si zuby pri horúčavej zvedavosti, ktorú si pamätám z predchádzajúceho automobilu Cup Chase.

Mokré, nedávno zamrznuté cesty Oxfordshire B, ktoré som viedol, možno prispeli k tejto myšlienke, ale aj v takejto situácii bola miera bočnej priľnavosti stále pomerne vysoká. Pretože však Renault skracoval kvôli zníženiu svojej sily, môžete sa namiesto toho stretnúť s menšou odpoveďou v domnení, že môžete získať silu. To neznamená, že sa ponoríte do dramatickej nedotáčavosti: zo zákruty vyjdete pomalšie, ako ste si mysleli.

1,8-litrový motor je rovnako vzrušujúci ako kedykoľvek predtým a na klzkej vozovke sa môžu jeho predné kolesá pri príchode krútiaceho momentu voľnejšie krútiť. Ľahký dotyk na plyne je tu ľahký. Cokoli príliš brutálneho môžete riadiť nomádskeho nomáda Renaultu.

Šesťstupňová dvojspojková skrinka je rozumne spravovaná, ak je ponechaná na vlastné zariadenia, ale vo svojich reakciách je trochu pomalý, keď ho skutočne máte a manuálne ho meníte. Nikdy som nebol veľkým fanúšikom manuálnej prevodovky Renaultu, ale vysoká účinnosť systému s tromi pedálmi určite zodpovedá charakteru tohto automobilu.

Existujú tiež dva odlišné ergonomické problémy. Napríklad pádla sú veľmi krátke, aby sa dali pohodlne používať s rukami na kolese od nohy po tri. Ak listujete v režime jazdy cez tlačidlo na stredovej konzole, stratíte to, čo sa predtým zobrazovalo na obrazovke infotainmentu. V stĺpiku riadenia nie je dostatočné nastavenie, takže ak chcete priblížiť koleso k svojej hrudi, musíte ísť cez pedále. V masívnom projekte vecí nie je nič veľké, ale spolu sú frustrujúce.

READ  Krajná pravica sa potáca v slovenských komunálnych voľbách – EURACTIV.com

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close