Technológie

Recenzie hry „Gllum“ vykresľujú škaredý obraz

Tedalska zabava

Jednou z najpodivnejších hier za posledné roky je „The Lord of the Rings: Glum“, tajný titul, ktorý skúma cestu postavy cez obdobie vedúce k udalostiam „The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring“. .“ “.

Hráči musia robiť rôzne rozhodnutia v závislosti od toho, či sú na strane Gluma alebo Smeagola. Reakcia na ukážky bola pomerne mierna, s kritikou grafiky a bez veľkého nadšenia.

S hrou, ktorá práve vyšla, sú recenzie v hre, výsledkom čoho je jeden z najhoršie recenzovaných mainstreamových herných titulov za dlhú dobu. S počtom 25 recenzií má titul len 40/100 na PS5 verzii. Metakritickýa 43/100 pre PC verziu (s 19 recenziami). V skutočnosti na stránke nie je ani jedna pozitívna recenzia a tie najlepšie sú „zmiešané“.

Aj keď sa o titule hovorí, že má rôzne technické problémy ako mnohé hry v poslednej dobe, kritici majú najviac sťažností na samotnú hru.

Bushovo námestie Môže sa pochváliť „nekvalitne starým dizajnom úrovní, neohrabaným ovládaním, výrazným nedostatkom lesku, zablatenou a nevýraznou grafikou a nevýrazným príbehom“.

Zapnutie hry Dáva jej 2/10 a hovorí: „Bezpochyby je to tá najhoršia a úplne rozbitá hra, akú som kedy musel dokončiť… žiadne množstvo vylepšení nemôže nahradiť jej úplne priemerný celkový dizajn.“

Gamespot Hodnotím 2/10: „Moja snaha dokončiť Pána prsteňov je ako Glumova snaha o Jeden prsteň: Glum je plný nekonečných neúspechov, nemožných šancí a neustále sa zvyšujúceho šialenstva.“

nakoniec Digitálne trendy Ich skúsenosti s verziou PS5 boli veľmi nestabilné a po jedenástej havárii hry boli opustené.

„The Lord of the Rings: Gollum“ je teraz vonku pre PC, PS5, PS4, Xbox One a Xbox Series X|S.

READ  Apropo: Ktorá nezávislá hra by mala byť ďalšou verziou „99“?

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close