Zábava

Rekapitulácia Gamescom 2023 a ako sa pozerať, ak ste to zmeškali

Gamescom 2023 je úplný! Rovnako ako minulý rok bol Gamescom plný odhalení, noviniek, ukážok, cosplay vystúpení, rozhovorov a ďalších. Tento rok sa zúčastnilo niekoľko veľkých účastníkov, vrátane Nintenda a Xboxu. čo ešte, IGN bola oficiálnym mediálnym partnerom Gamescom StudiosA rozdali sme stovky herných kódov počas viacdňových priamych prenosov!

Ak ste zmeškali pokrytie Gamescom, nižšie je krátky zoznam pokrytia Gamescom, vrátane streamov Gamescom a miesta, kde môžete znova sledovať najväčšie udalosti IGN. Ďalšie podrobnosti, upútavky a denné najdôležitejšie udalosti Gamescom 2023 nájdete na nižšie uvedenom odkaze:

Denné najdôležitejšie udalosti Gamescom 2023

Či už vás zaujímajú herné zábery a upútavky, alebo len chcete získať najnovšie oznámenia od svojho obľúbeného štúdia, tohtoročný Gamescom má všetko. Počas podujatia rozdáme viac ako 400 herných kódov*, takže sa určite budete chcieť naladiť! V nedeľu 27. augusta tiež usporiadame súťaž o cosplay Gamescom, ktorá je vždy zábavná.

1. Úvodný večer naživo (22. august)

Ak ste to nestihli, pozrite si to Všetko bolo oznámené na Gamescom Opening Night Live 2023Teraz je k dispozícii v službe Steam, pričom zvýrazňuje aktualizácie vrátane Marvel Snap a zároveň zahŕňa nové hry, upútavky a aktualizácie pre nasledujúce hry.

2. Gamescom Studio Day 1 (23. august)

Prvý deň živého vysielania IGN poukázal na nové upútavky, exkluzívne rozhovory, rekapituláciu Opening Night Live a ďalšie. Môžete si znova pozrieť Xbox @ gamescom 2023: Showfloor Day 1 naživo (7:00 PT) YouTube kanál IGN.

3. Gamescom Studio Day 2 (24. august) s Xboxom

Druhý deň živého spravodajstva IGN obsahoval ešte viac exkluzívnych relácií Mortal Kombat 1, Cyberpunk 2077, Marvel SNAP a ďalšie. Pozrite si tie najlepšie a najväčšie oznámenia z Gamescom Day 2:

READ  Česi pre prepad migrácie ukončia kontroly na slovenských hraniciach

  • Tiež Xbox @ Gamescom 2023: Live from the Showfloor Day 2, k dispozícii na opätovné pozeranie YouTube kanál IGN

4. Gamescom Awards Show/Gamescom Studio Day 3 (25. august)

Prežite znovu show Gamescom Awards nižšie a zistite, kto vyhral v kategóriách ako Najlepšie oznámenie/upútavka, Najlepšia hra (na každej konzole), plus exkluzívne upútavky a ďalšie.

Uvidíme sa znova na Xbox @ Gamescom 2023: Live from the Showfloor Day 3 YouTube kanál IGN

5. Gamescom Studio Day 4 (26. august)

4. deň gamecomu bol naplnený ešte ďalšími trailermi a hrateľnosťou, vrátane prvých dojmov z IGN. Hovoríme o Stalker 2, Tekken 8 a ďalších zo 4. dňa. Znova si pozrite celý stream nižšie a nenechajte si ujsť naše dojmy zo hry Stalker 2.

6. Cosplay Gamescom Turnaj (27. august)

Posledný deň Gamescomu priniesol fanúšikom ultimátnu súťaž v cosplayi a nesklamal! Takže… kto vyhral? Tu sú Víťazi Cosplay Gamescom 2023!

Stream z posledného dňa gamecomu si môžete pozrieť nižšie:

V záverečný deň sme mali možnosť vyskúšať si najnovší build STALKER 2: Heart of Chornobyl. Dúfame, že ste si tento rok užili skvelý čas, keď ste sa k nám pridali zo stránky Gamescom!

Harmonogram Gamescom 2023

Harmonogram TL;DR na tohtoročnom Gamescome trval šesť dní od 22. augusta do 27. augusta v nemeckom Kolíne nad Rýnom.

  • 22. august: Začiatok Night Live
  • 23. august: 1. deň štúdia Gamescom
  • 24. august: 2. deň štúdia Gamescom
  • 25. august: Prehliadka cien Gamescom / 3. deň štúdia
  • 26. august: Gamescom Studio Day 4
  • 27. august: Gamescom Cosplay Contest

Ako znova sledovať gamescom

Na tejto stránke môžete znova sledovať alebo sledovať ďalšie streamy Gamescom prezeraním denných streamovaných videí YouTube kanál IGN.

READ  Škandál týkajúci sa úmrtnosti matiek v Británii: U novopečených matiek je trikrát vyššia pravdepodobnosť úmrtia ako v Nórsku

Čo je Gamescom?

Gamescom je jedným z najväčších svetových podujatí pre počítačové hry a videohry A obsahuje niektoré z najväčších herných oznámení a odhalení roka. Minulý rok malo len zo streamov na Twitch a YouTube od Gamescomu 13 miliónov zhliadnutí. Gamescom predstavuje celé spektrum hernej komunity; Triple A z nezávislých, akčných, rodinných hier, hier pre jedného hráča alebo hry pre viacerých hráčov. Pozrite si minuloročné udalosti s niektorými z najroztomilejších Veľké oznámenia.

*Pozri Zmluvné podmienky rozdania herného kódu pre Gamescom 2023

Nevyžaduje sa žiadny nákup. Livestream sponzora Gamescom sa bude konať od 22. augusta do 27. augusta 2023 od 6:00 PST do 8:00 PST každý deň, aby ste dostali kód súvisiaci s darčekom. Táto darčeková ponuka je otvorená pre každého, kto má v deň a čas začiatku odovzdávania v čase prihlásenia trinásť (13) rokov alebo viac.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close