Technológie

Režisér Baldur’s Gate 3 DLC úplne nevylúčil

Režisér Baldur’s Gate 3 Swen Vincke úplne nevylúčil pridanie ďalšieho obsahu do mimoriadne úspešnej RPG s DLC Baldur’s Gate 3.

Vinke neuveriteľne mlčí o možnosti dodatočného obsahu Baldur’s Gate 3 – prinajmenšom Larian momentálne pracuje na ďalšom titule, ako aj spravuje aktivity po vydaní Baldur’s Gate 3 a porty konzoly – priznáva, že o tom uvažuje. Zašlo to tak ďaleko, že naznačilo, ako by DLC mohlo doplniť Baldur’s Gate 3, pričom by sa nemuselo obmedzovať ani na udalosť „konca hry“.

Recenzia Baldur’s Gate 3 – Recenzia hry Baldur’s Gate 3 pre PC Žiadne spoilery.Sledujte na YouTube

V rozhovore s Toddom Kenreckom z Dungeons & Dragons (vložený nižšie) pripustil, že myšlienka začlenenia DLC ​​môže byť pre tím „extrémne ťažká“, ale že je „nerealizovateľná“.

„No, môžeš robiť rôzne veci.“ [the DLC]Takže to nemusí byť na konci hry,“ vtipkoval Vinke. „Existuje veľa rôznych spôsobov, ako to môžete urobiť.“

Vinke tiež prezradil, že existuje možnosť posunúť hru o niečo ďalej, aby vyhovovala pravidlám pre tablety. V piatom vydaní D&D mohli hráči dosiahnuť úroveň 20, ale v Balder’s Gate 3 to bolo obmedzené na 12, hlavne po úrovni 13, kde si hráči mohli odomknúť výrazne silnejšie kúzla. Ak však tím zmení veci vo vzťahu k rôznym stávkam, rôznym kontextom, rôznym protagonistom a antagonistom, je to nezvratné.

Pozrite si celý 47-minútový rozhovor nižšie.


Sven Vinke o Baldur’s Gate 3: Nové rozhodnutia, podivné komplikácie a budúcnosť

„Baldur’s Gate 3 na PS5 je PC verzia s nastaveniami Ultra,“ hovoria naši priatelia z Digital Foundry – áno, to zahŕňa 3. akt.

„Baldur’s Gate 3 je k dispozícii na PC už asi mesiac a väčšina inovácií z tejto verzie sa rovnako dobre vzťahuje na vydanie PS5. Je to určite dobre vyzerajúca hra, ale nie hra, ktorá by tlačil na hranice – jej vizuál je vhodnejšie pre zvýšený uhol kamery.

„Zblízka vidíte limity patentovanej technológie motora Larion. Osvetlenie a detaily modelu nie vždy vydržia podrobnú kontrolu, ale väčšinou to vyzerá dobre, najmä v prirodzene upravených vonkajších scénach.“

Cross-play je už na pláne vývoja pre Baldur’s Gate 3. To znamená, že hráči na PlayStation 5 a PC – a v určitom okamihu aj na Xboxe – budú teoreticky môcť hrať spolu online v budúcnosti.

READ  Rumunka Violeta Luka bola vymenovaná do čela operácií spoločnosti Microsoft v Českej republike a na Slovensku.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close