Technológie

Zdá sa, že únik zahŕňa balík PS5 s dvojročnou prémiou PS Plus

Obrázok: Busch Square

Existuje určitá diskusia o PS Plus Premium Ponúka hodnotu za peniaze, ale je čoraz slabšia, pretože Sony pokračuje v rozširovaní výberu softvéru dostupného prostredníctvom drahého predplatného. Je však nepopierateľné, že noví majitelia PS5 môžu s členstvom získať smiešne množstvo obsahu – najmä ak sú v ekosystéme noví.

Táto uniknutá súprava dáva veľký zmysel: videná prostredníctvom oficiálnych obrázkov produktov Twitter užívateľ ZubyTech Zdá sa, že obsahuje diskovú konzolu PS5 na dva roky Vrátane PS Plus Premium. V čase písania tohto článku bude mať prístup k 948 hrám, s výnimkou budúcich doplnkov – vrátane troch mesačne BS Plus je nevyhnutný Hry pridané na začiatku každého mesiaca.

Za predpokladu, že sa PS Plus bude naďalej zlepšovať – čo sa na základe komentárov z minulého týždňa určite zdá byť plánom – potom môže byť ťažké argumentovať proti hodnote tohto balíka. Stále si nie sme úplne istí, koľko to bude stáť (alebo či to bude dostupné globálne), ale Boxchart uvádza, že tieto obrázky pochádzajú z Nemecka.

Oslovili sme Sony, aby sme zistili, či plánujú vydať balík celosvetovo. Medzitým nám dajte vedieť, či si myslíte, že táto zbierka má zmysel v sekcii komentárov nižšie.

READ  Multiversus prekonal Elton Ring a stal sa najpredávanejšou hrou v júli

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close