Technológie

Režisér Cyberpunk 2077 ďakuje fanúšikom, pretože hra má na Steame 95 % kladné hodnotenie

Cyberpunk 2077 Associate Game Director Pauł poďakoval komunite Sasco Game za tisíce pozitívnych recenzií na Steame prijatých za posledných 30 dní.

Akčná adventúra s otvoreným svetom mala taký katastrofálny štart, že investori CD Project zažalovali štúdio za „finančne zavádzajúce informácie“ a Sony stiahlo Cyberpunk 2077 pre hráčov nespokojných s výkonom hry na PS4. Pred úplným stiahnutím hry z predaja krátko po jej spustení.

Teraz, s jeho uznávaným Phantom Liberty DLC, 95 percent z viac ako 7000 recenzií za posledný mesiac bolo pozitívnych, pričom Cisco povedalo, že „vždy dúfajú“, ale „nikdy nemyslia“ [he] Naozaj sa uvidí.“

Digital Foundry sa hlboko ponorí do záberov Phantom Liberty na svojom okrúhlom stole.Sledujte na YouTube

„Neviete si predstaviť, ako veľa to pre mňa znamená,“ napísal Sasco na Twitter/X a pripojil plačúce emotikony. „Nikdy som nebol blízko k tomu, aby som sa vzdal a vždy som veril, že je to nejako možné, ale nikdy som si nemyslel, že to skutočne uvidím.“

„Ďakujem veľmi pekne za druhú šancu.“

Sasco retweetoval záber obrazovky Marcin Momot, riaditeľ globálnej komunity CDPR, ktorý tento moment zvečnil.

Začiatkom tohto roka sa dizajnérka príbehov Anna McGill pripojila k CD Projekt Red ako hlavná autorka pripravovaného pokračovania štúdia Cyberpunk 2077 s kódovým označením Project Orion.

READ  Prepracované na konzoly na zemetrasenie a PC, ktoré obsahujú krížové hry

Megill má viac ako 20 rokov skúseností v tomto odvetví a v minulosti pracovala na hrách ako Control a pripravovanom reštarte Fable. V tíme príbehov sa k nemu pripojil Alexander Freed, ktorého predošlá práca v BioWare slúžila ako hlavný scenárista Star Wars: The Old Republic.

Zatiaľ čo Project Orion je stále v „ranných fázach“ vývoja, CD Projekt začiatkom tohto roka potvrdil, že multiplayerové prvky pre jeho pokračovanie Cyberpunk 2077 sú „v koncepte“.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close