Technológie

Režisér hovorí, že Cyberpunk 2077 je „dokončený“, ale „malé“ aktualizácie sa môžu stále diať

Všetci sme to už v podstate vedeli, ale CD Projekt Red skončil s Cyberpunk 2077. S uvedením Phantom Liberty minulý rok a masívnou aktualizáciou 2.0 sa zdalo, že poľský tím konečne napravil chyby katastrofálneho vydania hry. Dostať sa do tohto bodu trvalo Veľa Čas a úsilie – a vyššie uvedené dodatky – stáli štúdio asi 63 miliónov dolárov. Vykúpenie nie je lacné!

Ale ak ste sledovali RPG s otvoreným svetom, budete vedieť, že nedávno dostal menšiu alebo dve opravy, väčšinou v nádeji, že odstráni chyby. Aktualizácia 2.11, ktorá vypadla v januári, však v skutočnosti pridala (skôr obmedzené) možnosti prispôsobenia vozidla. Takže keď CD Projekt Red hovorí, že áno hotový Naozaj v Cyberpunk 2077?

Teraz máme priamu odpoveď od režiséra Gabea Amadangela (cez súbor hry) — a v podstate opakuje to, čo sme práve napísali. „Skončili sme,“ hovorí. „[But] Je pravdepodobné, že tu alebo tam bude nejaká iná maličkosť, pretože sa vo veciach motate a niekedy nájdete niečo, čo nie je príliš riskantné. Alebo ľahko integrovateľné. Alebo viete, niektorí vývojári majú určitú šírku pásma.“

Inými slovami, nebuďte prekvapení, keď uvidíte, že hra každú chvíľu dostáva malé aktualizácie – tím hovorí, že verí, že je tu niečo, čo stojí za to pridať alebo vylepšiť, a nie je odvádzaný od iných povinností (napr. od ďalšej hry Cyberpunk). .

S ohľadom na to bude zaujímavé vidieť, aké budúce prepojenia pre Cyberpunk 2077 majú v obchode. Sú nejaké drobnosti alebo kúsky, ktoré by ste chceli pridať? Zamyslite sa v sekcii komentárov nižšie.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close