Technológie

Riaditeľ Diabla 4 hovorí, že „žiadne plány“ pre Xbox Game Pass, keďže sa blíži beta

Výkonný riaditeľ Activision Blizzard Rod Ferguson potvrdil, že Diablo IV sa nespustí na Xbox alebo PC Game Pass, čím povzbudzuje hráčov, aby si tento nadchádzajúci víkend vyskúšali beta verziu s predčasným prístupom.

„Je skvelé vidieť vzrušenie okolo beta verzie Diablo IV a nášho šteniatka Wolfpack! Dostali sme niekoľko otázok o D4 na Game Pass a len som vám chcel oznámiť, že s tým nemáme žiadne plány.“ “ povedal Ferguson. vysvetlil na Twitteri. „Vidíme sa v Sanctuary počas víkendu 17. marca s predčasným prístupom k beta verzii!“

Znamená to tiež, že hoci niektorí mohli očakávať, že hra bude spustená v rámci predplatného Microsoftu, nestane sa tak. Všetky hry prvej strany od Xboxu sú pridané do služby v deň spustenia, ale integrácia Microsoftu s Activision’s Blizzard ešte musí byť oficiálne schválená na miestach, ako je Európska únia. Blizzard od Activision teda ešte nie je v zostave prvej strany Xboxu.

Sony aj Microsoft majú stále problémy s pripojením. Sony chce zabrániť tomu, aby sa obchod uskutočnil, a tvrdí, že podmienky Microsoftu pre budúce vydania Call of Duty na PlayStation by nenapraviteľne poškodili hospodársku súťaž v tomto odvetví. Sony sa obáva, že Microsoft by mohol sabotovať Call of Duty na PlayStation tým, že zvýši jeho cenu alebo ho bude ponúkať len na Game Pass.

Na druhej strane sa Microsoft snaží ubezpečiť regulátorov o ich obavách z konkurencieschopnosti. Microsoft podpísal 10-ročnú zmluvu na uvedenie hier Call of Duty na zariadenia Nintendo v rovnaký deň ako Xbox a ďalšiu 10-ročnú zmluvu na uvedenie svojich počítačových hier na GeForce Now od Nvidie.

Skorý prístup beta programu Diablo IV beží od 17. do 19. marca a jeho otvorená beta od 24. do 26. marca. Hra vychádza 6. júna pre PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X|S.

READ  Záhada Big GTA 5 bola konečne vyriešená o 8 rokov neskôr

V ukážke Diablo IV od IGN povedal: „Nebo pomôžte akejkoľvek hre, ktorá sa objaví kdekoľvek v blízkosti Diabla 4, pretože viem, že sa budem viac venovať svojim dobrodružstvám v Sanctuary a nebudem sa starať o nič iné.“

George Yang je spisovateľ na voľnej nohe pre IGN. O tomto odvetví píše od roku 2019 a okrem iného spolupracovala s publikáciami ako Insider, Kotaku, NPR a Variety.

Keď George nepíše o videohrách, hrá videohry. To je ale prekvapenie! Môžete ho sledovať na Twitteri @Yinyangfooey

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close