Technológie

Riaditeľ Overwatch 2 z Blizzardu hovorí, že nadchádzajúca veľká zmena šokuje komunitu

Čo chceš vedieť?

  • Komunita Overwatch 2 nedávno utrpela veľký šok, keď vývojár Blizzard oznámil plán samoliečby pre hrdinov tankov a poškodenia v sezóne 9.
  • Pôjde o „upravenú, vyladenú verziu samoliečiacej pasívnej podpory“, ktorá umožní hrdinom tankov a zranení pomaly sa liečiť po niekoľkých sekundách a zároveň sa vyhnúť poškodeniu.
  • Mnohí veria, že zmena bude veľmi škodlivá, zatiaľ čo iní sú opatrne optimistickí. Pôvodne mala byť úprava zameraná na to, aby jednotliví hráči získali väčšiu kontrolu nad svojim zdravím a znížili tlak na podporných hráčov.
  • Riaditeľ hry Aaron Keller neskôr objasnil, že zmena bola súčasťou väčšieho úsilia o zmenu dopadu hrotov poškodenia, schopnosti chrániť obete ako DPS a celkovej liečivej sily.

V prípade, že ste ešte nepočuli, komunita Overwatch 2 bola začiatkom tohto týždňa dosť šokovaná po tom, čo vývojár Blizzard oznámil obrovskú zmenu v základnej hre tímovej FPS. Herný riaditeľ Aaron Keller oznámil plány štúdia na „upravenú, vyladenú verziu pasívnej podpory pre sub-healing“ (ktorá sa začne liečiť po dvoch sekundách bez poškodenia) pre tankových a poškodených hrdinov v sezóne 9. O blogovom príspevku sa odvtedy vášnivo diskutovalo, či to bol alebo nebol dobrý nápad.

Hráči ešte musia dosiahnuť všeobecný konsenzus o tom, ako to vnímajú, takže porota je stále mimo. Veľká časť počiatočných reakcií na zmenu sa zdala byť dosť negatívna, mnohí sa obávali zníženia dôležitosti tímovej práce a uzdravenia od podporných hrdinov. Mnohí fanúšikovia však vyjadrili opatrný optimizmus a ochotu poriadne zatriasť. Najobľúbenejšia odpoveď na Kellerov príspevok Sebavedomá zmena je v tomto prípade „pravdepodobne vždy zlý nápad“, ale veľmi pozitívna Je to takto OW2 robí aj čísla od Streamer GURU.

Jedna vec Každý Dá sa však priznať, že táto úprava bude mať obrovský vplyv na to, ako sa Overwatch 2 cíti pri hraní. Keller to objasnil v reakcii na všetok spoločenský rozruch, objasnil dôvody zmeny a ospravedlnil sa, že neposkytol viac kontextu skôr.

READ  Zdrvená manželka škótskeho vývojára hier „Needlephobic“ nabáda ľudí, aby si našli prácu

Odpoveď Aarona Kellera na X (predtým Twitter). (Obrazový kredit: Windows Central)

„Vyjasnenie niektorých vecí samoliečbou. Je to súčasť väčších zmien, ktoré prichádzajú do hry. [Season 9]“On napísal Na X (predtým Twitter). „Vnútorne hovoríme a niektoré z týchto zmien sa zameriavajú na poškodenie v hre, úlohu DPS pri zabezpečovaní zabití a liečivú silu.“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close