River Hawks s číslom 20 dali New Hampshire remízu 2: 1

Lowell, Massachusetts. – Vyšší kapitán Charlie Levsk (Russell, Ontario) Zvýšil samostatný gól pre svoj tím, keď číslo 20 Umas Lowell podľahol 2: 1 súperovi Hockey East s New Hampshire.

„Je ťažké prehltnúť,“ povedal hlavný tréner Normálna panva. „Myslel som si, že sme vyšli s trochou energie, chlapci boli opatrní, ale dolár nebol až do zvládnutia a dokončenia na úrovni našich štandardov. Túto hru som mohol najlepšie popísať zmeškanými šancami. Súper bol veľmi dobrý.“ Bojovali tvrdo. Hokejový východ je veľmi tvrdý, opäť dnes večer. Dokázali sme, že sem prišla skupina ľudí, ktorá ukradla snehové body nášho domu, takže v mnohých oblastiach musíme byť lepší. “

Týmto rozhodnutím bolo teraz rozhodnuté o ôsmich z posledných deviatich zápasov River Hawks proti Wild Gates o jednom góle alebo menej. Okrem Lewsku, nové Ben Meehan (Walpole, Massachusetts) A Sophomore Marek Koranczyk (Gilina, Slovensko) Každá v noci zvýšila bod.

Aj keď mali River Hawks v prvom polčase svoju prvú presilovú príležitosť v zápase, bol to New Hampshire, ktorý otvoril skóre o 11:31, keď sa Jackson Pearson preplavil popri žrdi.

Po prestávke ml. Zach Kaiser (Orangeville, Ontário) zahájil paľbu na mieste rozkolu, ale bol touto poštou okradnutý. Divoká brána vytvorila dvojgólový nárazník na druhom mieste, keď Nick Cabrelli poslal o 11:04 raz back-hand parabolu časovačovi smerom k bránke.

Yumas Lowell pokračoval v boji a o dve minúty neskôr sa rozdiel znížil na jednu, keď Leweske Kourncic dostal hokejku na pľuzgierovom zápästí.

Na treťom mieste sa umiestnila rieka Hawks River, ktorá zamerala 10 výstrelov, iba tri na UNH. Mužstvo dostalo aj prvú penaltovú príležitosť v sezóne, ale Sopomore Matt Brown (Wood Ridge, NJ) nemohol zmeniť, pretože Wild Gates blokoval útok počas celého zápasu.