Technológie

Rockstar League odhaľuje šrotovné plány pre osem veľa DLC pre Hit Video Game

Minulý rok sa Rockstar Games stali obeťou masívneho hacku, pri ktorom bolo online uvoľnených 100 GB obsahu o rôznych projektoch, na ktorých pracovali. Aj keď sa to kedysi považovalo za koniec (nie že by to spoločnosti nespôsobilo nejaké veľké problémy), teraz sa objavilo viac údajov, vrátane úplnosti. Grand Theft Auto vsV zdrojovom kóde a Intel vyradený Tyran 2 hra.

Zdá sa, že ide o rovnaký únik informácií, ktorý plánoval mladý muž, ktorý bol nedávno odsúdený na doživotie v nemocničnom väzení. Zdá sa však, že časť obsahu, ktorý zdieľal súkromne, bola zverejnená v reakcii na jeho odsúdenie britským sudcom minulý týždeň.

Mnohí hráči sú už hlboko do toho Gta v Zdrojový kód Rockstar mal v jednom momente plány na osem rôznych záplat DLC pre hru.

Všetky tieto boli odstránené (pravdepodobne s cieľom zarobiť peniaze GTA Online), hoci sme to už počuli, nestalo sa tak, pretože Gta vzvažuje sa príbeh „Veľmi, veľmi kompletné.“ Rockstaru dali načas aj porty novej generácie Red Dead Redemption 2 A prísť Grand Theft Auto VI.

Podľa Insider Gaming (cez GameFragger.com), DLC obsahuje:

– SP Massacre Pack
– SB Manhunt Pack
– SB Norman Pack
– Agent Trevor
– Vzťahový balík
– Enterprise Pack
– Predohra DLC
– LibertyTV DLC

Niektoré z nich sa zdajú podstatnejšie ako iné, ale v skutočnosti sa raz pokúsime zachytiť hlavné body hry a vrátiť sa do Liberty City. Sakra, vyzerá to tak, že Rockstar plánuje akýsi crossover s Infamous z roku 2003 hon na ľudí hru, je veľkým sklamaním, že žiadne z tohto DLC neuzrelo svetlo sveta.

Gta v Vytvoril Rockstar North. Vydaný v roku 2013 je piatym hlavným dielom Grand Theft Auto Séria sleduje troch zločincov, Michaela, Trevora a Franklina, vo fiktívnom štáte San Andreas.

READ  HUAWEI Watch GT3 PRO: Ideální pro řízení zdraví Se 100 cvičebními režimy

Počas celej hry sa hráči zapájajú do lúpeží, misií a rôznych kriminálnych aktivít a bola chválená pre svoje rozprávanie a rozsiahly dizajn otvoreného sveta, nakoniec sa stala jednou z najpredávanejších videohier všetkých čias a široko chválená pre svoje ambície. . Cielené a pútavé hranie.

pokračovanie, GTA VI Nedávno dostal svoj prvý ukážkový trailer a je potvrdené, že bude spustený na konzolách súčasnej generácie v roku 2025. Trailer si môžete pozrieť nižšie.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close