Technológie

Rozpútala sa druidská trieda Balturovej brány 3

Brána do Balturu3 Celkovo vytvorila obrovskú novú aktualizáciu, prečo je tu toľko pavučín? Och, a je to divoká forma Droitského pavúka, ktorú pridala Lauren. Prírodná obnova energie prináša osem zvieracích foriem, nové možnosti pre týchto druidov a niekoľko nových životných štandardov. Aktualizácia je teraz dokončená, takže sa môžete zmeniť na jazveca alebo medveďa alebo na čokoľvek, čo sa vám páči.

Ako aktualizácia uvádzam vaše základné informácie o druidoch. „Druidské postavy môžu využiť schopnosť divokého tvaru na premenu na rôzne zvieratá, z ktorých každé má svoje vlastné jedinečné schopnosti,“ hovorí Lauren. „Formy Tire Wolf, Deep Roth, Aberrant Shape a Polar Bear ponúkajú nové možnosti ťažkých útokov v bitkách, zatiaľ čo Kate, Rowan, Spider a Badger ponúkajú ďalšie strategické a obranné manévre – prostredníctvom krádeže, letu, pradenia webu a zakopávania.“ “

Druidi majú veľa postáv presahujúcich transformácie zvierat. Kúzla dvoch rôznych vlajok môžu nepriateľov chytiť do pasce alebo ich priblížiť, keď sú ostrihaní tŕňmi. Majú tiež veľa rôznych ohnivých postáv. Existuje aj zručnosť moonbeam, čo je stĺp svetla, ktorý môže nejako poškodiť nepriateľov. Druidi si môžu vybrať medzi dvoma členeniami, a to kruhom Zeme alebo mesiacom. Land poskytuje ďalšie postavy na základe biomu, ktorý ste vybrali, zatiaľ čo Moon poskytuje prístup k divokej podobe ľadového medveďa.

Ako Lorraine vysvetlila minulý týždeň, Nature’s Power prichádza s niekoľkými ďalšími vylepšeniami hier a zmenami vyváženia. Možnosť „Mounted Dice“ môžete povoliť, ak ste obzvlášť náchylní na nemožné línie fantastických alebo strašných hodov kockami a chcete plynulejší zážitok. V inom svete majú stretnutia ďalšie dialógy a vlastné zábery, keď používajú „rozhovor s mŕtvymi“.

Pokiaľ ide o technickú stránku, hovorí Lorion, veľkosť sťahovania a inštalácie patchov Patch3 bude v budúcnosti malá, aj keď samotné aktualizácie nebudú.

READ  Gazprom napriek rubľovým platbám obmedzuje vývoz plynu na Slovensko - EURACTIV.com

Môžete získať kompletný zoznam aktualizácií a opráv chýb pre hru Baltur’s Gate 3 Dodatok 4 Poznámky. Nenechajte si ujsť rolovanie po jazvecovi na lavičke.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close