Rutger McCorty na WJC vs Horúci trik vzal na Slovensku. Zvážte ich všetky

Kapitán tímu USA Roger McCorty priviedol svoj tím k víťazstvu v skupine B na Nový rok, keď Američania vyhrali skupinu B na majstrovstvách sveta juniorov 2024 vo Švédsku.

McGroarty, 14. výber draftu NHL 2022, bol krátko pred začiatkom turnaja vymenovaný za kapitána tímu. V poslednú nedeľu v roku poskytol horúcu cestu na uzavretie skupinovej hry, keď Američania zdolali Slovensko 10:2 a vyhrali B-skupinu pred štvrťfinále 2. januára.

Pozrite si každý gól McGroryho proti Slovensku tu.

Rutger McCrority vedie tím v USA proti Slovensku

Prvým gólom McCortyho na 6:21 sa USA dostali do vedenia 1:0. Asistencie: Ryan Chesley.

Rutger McGorty stavia Slovensko proti USA druhým gólom

McCrority opäť skóroval po asistencii Cuttera Gauthiera v čase 38:54 druhej tretiny a viedol 4:2.

Rutger McCrority strelil hetrik proti USA na Slovensku

Po ďalšej asistencii Gauthiera zvýšil McGroarty na 6:2 ďalším gólom v tretej tretine.

Rory McCorty hrá za Michigan Hockey

McGroarty bol draftovaný Winnipegom Jets v roku 2022, ale rodák z Lincolnu z Nebrasky s výškou 6 stôp chcel hrať za Michigan Wolverines predtým, ako sa pripojil k Jets.

Jeho prvá sezóna v Ann Arbor bola úspešná, keď sa dostal do tímu NCAA Midwest All-Region. Do vysokoškolskej sezóny vstúpil ako jeden z popredných kandidátov na Hobe Baker Award.

READ  Ako hrať na trhoch s volejbalovými hráčmi

Ako sledovať svetový hokej juniorov v sieti NHL v USA

V Spojených štátoch sa väčšina zápasov na Majstrovstvách sveta juniorov a všetky zápasy amerických tímov bude vysielať výlučne v sieti NHL. Niektoré zápasy, ktoré nevysiela sieť NHL, sa budú vysielať naživo na ESPN+.

Svetový hokej juniorov na TSN v Kanade

V Kanade bude udalosť vysielaná na TSN a streamovať na TSN+.

Štvrťfinále majstrovstiev sveta juniorov v ľadovom hokeji 2024

Štvrťfinále je na programe 2. januára 2024 so štyrmi zápasmi so začiatkom o 6:00 EST, pričom posledný zápas je naplánovaný na 13:30.

• 1. štvrťfinále vo Frolundaborgu, 6:00 ET (NHLN)
  • Štvrťfinále 2, Škandinávia, 8:30 ET (NHLN)
  • 3. štvrťfinále vo Frolundaborgu, 11:00 ET (NHLN)
  • Štvrťfinále 4, Škandinávia, 13:30 ET (NHLN)

Semifinále majstrovstiev sveta juniorov v ľadovom hokeji 2024

Semifinále sa začína 4. januára zápasmi o 6:00 EST a končiac o 13:30 EST.

• Vyraďovací zápas, 5:00 ET (NHLN)
  • Semifinále 1, 9:00 ET (NHLN)
  • Semifinále 2, 13:30 ET (NHLN)

Finále majstrovstiev sveta juniorov v ľadovom hokeji 2024

Zápas o bronz na majstrovstvách sveta juniorov v hokeji IIHF sa začína 5. januára o 9:00 EST.

• Zápas o tretie miesto, 9:00 ET (NHLN)
  • Majstrovský zápas, 13:30 ET (NHLN)

Informáciu odvysielala televízia World Juniors TV 2024

Majstrovstvá sveta juniorov IIHF 2024 sa vysielajú v televízii a/alebo vysielajú vysielatelia v mnohých krajinách.

• Kanada: TSN, RDS, TSN Radio
  • Česko: Česká televízia, Český rozhlas
  • Fínsko: Objav
  • Nemecko: Magenta Sport, Thinkpool
  • Lotyšsko: TV6, tv3.lv