šport

New Jersey Devils očakávajú absolventov v rokoch 2023-24

Sezónny hokejový vlak sa rozbieha práve včas na začiatok jesene. Toto ročné obdobie nám ukáže, kto sa stane najlepším hráčom tímu New Jersey Devils. Po zostavení 23-člennej súpisky sa Utica Comets (AHL), Adirondack Thunder (ECHL) a juniorský hokej vrátia do NCAA, Európskych líg a Development Systems. To všetko pomáha rozvíjať talentovaných, talentovaných, mladých hráčov, ktorí hľadajú kariéru v NHL.

počkaj Šance epizódy New Jersey Devils Medzi vašimi vlastnými prispievateľmi Pucks & Pitchforks Joseph Stanislau a Trey Matthews. Hovoríme o dôležitosti veľmi skladaného fondu prospektov a vplyv môžu mať aj niektorí ďalší hráči, ktorých tento článok nepokrýva.

Medzitým sa poďme pozrieť na niektoré vyhliadky, ktoré už v budúcej sezóne o tomto čase nemusia byť.

Simon Nemec z New Jersey Devils #5. (Foto: Rich Gresley/Getty Images)

Šimon Nemec

Len málokomu treba predstavovať Mikuláša Liptowského zo Slovenska. Jeho úsilie upriamilo pozornosť na to, čo sa objavilo počas jeho draftovej sezóny. Keď viedol svoj tím k víťazstvu, nenechal kameň na kameni. Jeho vášeň pre ľad je nákazlivá, čo z neho nakoniec urobí cenného vodcu. Nemec vie robiť perfektné prihrávky, či už pri rovnakej sile pri presilovej hre alebo prihrávke ťuknutím na ťuk.

V ofenzíve Nemec ukázal vo svojej hre nový ofenzívny štýl. Prihrávky mal aj predtým, no po tom, čo pred rokom strelil jeden v slovenskej lige, pridal 12 gólov. Nemec nazbieral v 65 zápasoch 34 bodov. Hranie viacerých hier v Utica mu pomôže vybudovať si výdrž. Spôsob, akým sa zdal istý pri svojej streľbe vo vysoko konkurenčnej pozícii predtým, ako ho nakoniec zavolal Tom Fitzgerald, ukázal, že v Utici dlho nevydrží.

Nemec síce zostane na treťom páre, no nebude to dlho trvať a stane sa druhým párom. Z dlhodobého hľadiska, ako sa tento študent vyvíja, bude nakoniec hrať minúty v prvej línii. Ako sa veci dejú, Brian Rafalski nemusí nutne hrať tak ako na začiatku svojej kariéry z ofenzívnej perspektívy. Jeho fyzická hra je jedným z najviac podceňovaných aspektov jeho hry a ak nejaký chytí, nebude trvať dlho a verní Devils si jeho hru naozaj užijú.

Luke Hughes

Toto meno Luke Hughes pozná každý, rovnako ako náš chlapec Simon Nemec. Hoci je najmladším z bratov Hughesovcov, Luke Hughes nesie vo svojom rodokmeni svoj vlastný odkaz. Má veľkosť, rýchlosť, fyzickosť a vysokorýchlostné spracovanie na skenovanie otvorených jazdných pruhov. Či už ide o nosenie puku, prihrávanie alebo streľbu, vie sa blysnúť, tancovať a visieť s pukom.

Po tom, čo si na konci minulej sezóny namočil nohy v NHL, bude tento mladík lahôdkou a budúcou prvou dvojicou LHD. Jeho stropným potenciálom je Scott Niedermayer, ktorý má rýchlosť, skvelú manipuláciu s hokejkou, obratnosť a schopnosť skutočne preraziť v play-off.

Ak sa pozrieme na jeho parketu, Hughes dokáže obísť úroveň hry jeho brata Quinna, čo je ešte smiešnejšie. Gény a schopnosti sú úplne v poriadku. Všetko, čo Luke prinesie na stôl, vedie k ďalším výhram pre New Jersey. Jeho defenzívna hra prichádza a neboli by sme prekvapení, keby sme videli, ako zvláda hru so sebou a je veľmi ťažké hrať na modrej čiare.

Topias Vilen

Rodák z fínskeho Lahti je na dobrej ceste stať sa domácim obrancom na ľavej strane. Tobias Vilain je výborný korčuliar s veľmi dobrou rýchlosťou a hrá veľmi jednoduchú hru, ktorá zabraňuje útočným výpadom. Jeho vrcholový strop je podobný hokeju typu Andyho Greenea, kde naráža puky do siete, robí tie rozohrávky a zabíja penalty stále dokola.

READ  „Chcem byť v rozhraní, aby som chránil Scudetta. Stále neviem, prečo Antonio Conté odišiel.“

Willanova rola v tomto tíme možno nie je najpôsobivejšia, ale za New Jersey Devils bude hrať neodmysliteľnú pozíciu. Jeho schopnosť hrať minúty na 3. a 2. úrovni v hlbokej zostave Devils by ho mala dlhodobo pripraviť, keď ho Devils považujú za nástupcu Jonasa Seigentalera alebo kohokoľvek iného na ľavej strane. Staré alebo príliš drahé zmluvy. Mať okolo seba hráča ako Willan dáva Tomovi Fitzgeraldovi možnosť disponovať flexibilitou čiapky a hráč Lindy Ruff je ochotný doplniť zostavu v prípade potreby.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close