šport

Manželka Mirka presvedčiť Rogera Federera hrať na Slovensku: Harbardi

Slovenský daviscupový kapitán Dominik Harbadi sa v rozhovore vyjadril k možnosti vidieť Rogera Federera a Stana Wawrinku vo švajčiarskom tíme, aby sa v septembri stretli so Slovenskom v baráži o Davisov pohár. „Myslím si, že Federer má veľmi malú šancu hrať: týždeň po remíze v Bratislave máte Laver Cup,“ povedal Harbady.

„Neočakávam, že príde Wawrinka. Je to prekvapivý výsledok, ak príde jedna z tých hviezd. Možno sa Mirka porozpráva s Rogerom alebo čo, inak nevidím, že by sa to stalo. Ak neprídu Federer a Wawrinka. Príďte na, budeme favoritmi.

Ak prídu, bude to veľmi ťažké, sú to skvelí hráči a legendy, ktoré dokážu súťažiť na všetkých povrchoch.“ Na adresu Henryho Laksonena povedal: „Poznám ho, čelil som mu, aj keď bol mladý. Je to talentovaný chalan a vie hrať dobre.

Martin Glisson ho vlani porazil v dobrom zápase v Indian Wells. Asi zoberieme hlinu. Ak má Josef Kovalik pravdu, Laaksonen nebude víťazom zápasu. Môže nás prinútiť bojovať, ale nemôže vyhrať tri.“ V rozhovore hovoril šampión Wimbledonu z roku 2001 Goran Ivaniševič o spolupráci s Novakom Djokovičom.

Chorvátsky ex-hráč povedal: „Vždy sa každý deň snaží byť lepší. Jeho súperi ho tlačia, aby sa zlepšoval. Novaka sa vždy môžu pýtať, kde sa môže zlepšiť. Chce prekonať rekord týždňov svetových titulov č. 1 a grandslamových titulov.“ .

Takže si myslím, že je favoritom na US Open. Ak zostane zdravý, budúci rok bude zaujímavý. Vždy sa sami seba pýtame, čo chce, aby sme urobili. Musí sa na svoju hru pozrieť z inej perspektívy, tej mojej. Toto je myslenie balkánskych ľudí.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close