šport

Futbalová budúcnosť Fruveerdovej Zeng čelí finále Hamburgu

Hamburg, 17. januára 2020

Pätnásť rokov Linda Fruhvirtová Vo finále si zahrajú dvojhry z Českej republiky Budúcnosťou tenisu je Hamburg„Prvé podujatie IDF World Tennis Tour W25, ktoré sa v tejto sezóne konalo na nemeckej pôde. 17-ročná nemecká národná šampiónka v ženskom tenise Fruvirtová zvíťazila v bitke tínedžeriek Noma Noah Akukke 7-6 (4), 6-2 sobotné popoludnie v dejisku hamburgerov tenis-verbond.

Fruhvardová dominovala po piatich hodinách a 47 minútach pri piatich zo svojich šiestich šancí na brejk.

“Je to pre mňa fantastický štart do nového roka.” Do Hamburgu som prišiel bez veľkých očakávaní a teraz som vo finále. To je neuveriteľné. Dnešný deň bol proti Noma ťažkým dňom s agresívnou hrou. Pre mňa je dôležité mať vždy motiváciu, pretože Noma dosiahla veľa víťazov. ““ Fruhvardová uviedla, že sa predstaví vo svojom druhom finále na okruhu Pro Circuit po tom, čo začiatkom decembra skončila na bieloruskej Julii Hatuke na turnaji IDF World Tennis Tour W15 v tuniskom kláštore.

Svetová jednotka č Kinwen Zheng Číny. Osemnásťročný kvalifikant pokračoval v najlepšej forme tento týždeň v Hamburgu setom 6: 4, 4: 6, 6: 4. Jessica Maleková Z Českej republiky. Zheng vystrelil 14 es a získal 82 percent svojich prvých servisných bodov, keď zvíťazil za dve hodiny a 58 minút.

Iné aktívne, Anna Ponderová Maďarsko a Terézie Mihálikovej Vyhral slovenský titul vo štvorhre. Semená č. 3 vyhrali semená č. 4 Amanda Hessie Francúzsko a Belgicko Kimberly Zimmerman 6-4, 6-4. Záverečná jedna hodina a 30 minút trvala.

Finále dvojhry je naplánované na 13:00 miestneho času v nedeľu a je možné ho sledovať naživo www.tennischannel.com

READ  Peter Sagan na Giro d'Italia 2020 - výsledky 9. etapy

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close