Zábava

Samuel L. Jackson nakrúca na Slovensku nový film

„Afterburn“ je postapokalyptický akčný film.

Prídavné spaľovanieAkčný film v hlavnej úlohe s kandidátom na Oscara Samuelom L. Jacksonom sa práve nakrúca na Slovensku.

Hovorí sa, že väčšina natáčania tohto filmu bude prebiehať BratislavaMnohé sú miestne médiá Filmový štáb pozoroval migráciu do kameňolomu v obci Pohranis neďaleko Nidry. Scéna bola natočená v blízkosti kameňolomu 8. máj, no štáb v týchto dňoch stále natáča pri obci. A Cestná divízia Čiastočne zatvorené do piatku 17. mája z dôvodu natáčania filmovej scény na miestnej farme.


Článok pokračuje po videoreklame

Článok pokračuje po videoreklame

O desaťročie neskôr bola technológia zničená slnečnou erupciou po celom svete, upravená podľa rovnomennej série grafických románov.

„Afterburn je úžasný akčný príbeh, ktorý spája zábavu Indiana Jones S futuristickým budovaním sveta deti mužovpovedal Producent Toby Jaffe.

Jackson, známy svojimi rolami Pulp Fiction A Nespútaný Django, ktorý vo filme hrá vedľajšiu úlohu. Hrá bojovníka za slobodu. Objavil sa Dave Bautista Strážcovia galaxie Filmy zobrazujú bývalého muža z armády, ktorý pracuje pre vplyvných klientov.

Film by mal stáť viac ako 100 miliónov eur. Slovensko žerie poskytnúť Grant vo výške 16 miliónov eur.

Na Slovensku sa nakrúcalo veľa scén Serek A Holič. Samuel L. Jacksona minulý mesiac spozorovali aj v Bratislave. On obedoval V Massimo Ristorante, talianskej reštaurácii na brehu Dunaja, si zašiel na plody mora, pizzu margherita a malinový sorbet.

READ  Väčšina Slovákov nevidí žiadny pokrok v boji proti korupcii. majú pravdu?

Prídavné spaľovanie Do kín sa vraj dostane budúci rok.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close