Sarah Soribes nútená odohrať tretí zápas proti Slovensku na Billy Jean King Cup – CVBJ

11.01.2021 22:47 SEČ

Španielsky tím pod vedením Annabel Medina štartoval na Billy Jean King Cup a finálové kolo odštartoval porážkou a víťazstvom proti Slovensku. Zástupný obrázok Carla Suarez A Sarah sa usmeje Proti Viktória Kuzmová A Anna Karolína Schmitlová, resp.

Carla Slovenský tím vyrazil na cestu ako prvý Kuzmovej, 59. miesto na svete, pred ktorým vyhral 6:2, 3:6 a 6:3, hoci kanársky tenista po trochu napätom a nepravidelnom začiatku zviedol tvrdý boj. Nestačilo mu zavŕšiť dobrú partiu výhrou, ale ukázal, že je v Prahe svojprávny. Vo veku 33 rokov sa vrátil do krytej arény, kde nehral od roku 2018, a najmä v druhom sete ukázal vynikajúcu úroveň a prispôsobenie sa troma bodmi esa, keď začala fungovať služba. Naposledy zatvorte rukáv. V treťom a poslednom sete Kuzmovej Aj on umocnil jeden bod a zvýraznil víťazstvo so Slovenskom.

Kuzmovej V prvom kole, 6-2, v O2 aréne bola táto rýchla dráha agresívna, bez odporu Kanára a jeho podanie nefungovalo, na rozdiel od jeho rivala, ktorý dostal 2 body priameho podania. Druhý set sa začal v inom trende a začal brejkom v podaní Španiela v druhom geme, následne to potvrdil až do stavu 3:0.

Kanárske ostrovy vyhrali sedem z posledných ôsmich individuálnych zápasov na turnaji, proti čomu zúročil ten druhý set, kde mu podanie začalo fungovať s tromi bodmi „áčka“ a skončil posledný. Rukáv. Suarez Vytiahol svoju senioritu, ktorá zahŕňala vynikajúce krížne bekhendové údery, z ktorých päť bolo víťazných, čo bolo neobmedzené. Kuzmovej.

V poslednom sídlisku, Kuzmovej V treťom geme mohol Suarez prelomiť svoje podanie 3:1, ale Slovák zintenzívnil hru a po novom brejku stiahol na 5:3. Uistite sa, že zápas vyhráte.

smeješ sa Ukázal aj tvrdú hru Kováč Loa Nikdy si nenechal vykrútiť ruku, no napokon si vynútil tretí zápas 6-3, 3-6 a 6-2. SarahFyzicky výborne prvé kolo vyhral, ​​no v druhom sa hra skomplikovala. V tajbrejku zdolal s vysokým rozdielom slovenské číslo 1.

READ  Americkí muži pri obhajobe juniorského svetového šampionátu vyčistia bremeno

smeješ sa37. na svete dokázal hurikánu čeliť výbornou obrannou hrou viac lôpt a rezaných nôh. Kováč LoaTenista s vysokou energiou a presnosťou, ktorý je vo vysokom riziku, dostáva takmer dvakrát toľko úspešných úderov ako jeho súper a dvakrát toľko nevynútených chýb.

„Som veľmi šťastný, pretože (Anna Carolina) je skvelá hráčka. Som rád, že som získal prvý bod pre svoju krajinu,“ povedal Španiel po takmer troch hodinách hry. „Po celý čas som sa snažil hrať svoju hru. Som taký šťastný,“ dodal. smeješ sa.

Bude sa hrať záverečná štvorhra Rebecca Masarová A Nuria Parisasová Proti Viktória Kuzmová A Terézia Miháliková, Rozhodne o tom, kto získa prvý bod tejto skupiny C.