Technológie

Silent Hill 2 Remake vychádza tento október na PS5 a PC

Dnes večer na State of Play sme sa opäť pozreli na Blubberov nadchádzajúci remake Silent Hill 2.

Tím remake Silent Hill 2, ktorý sa poučil zo svojho predchádzajúceho teaseru zameraného na boj, sa pri tomto traileri vydal atmosférou. Preč sú staré parkúrové sestry, nahradili ich rozpadávajúce sa náhrobné kamene, vŕzgajúce bilbordy a množstvo hmly. Koniec koncov, toto je Silent Hill!

Trailer nám všetkým poskytol bližší pohľad na hlavného hrdinu hry, Jamesa. Po prijatí listu od svojej mŕtvej manželky sa pokúsi navštíviť Silent Hill. „James ide na miesto, kde zdieľali toľko spomienok, dúfajúc, že ​​ju ešte raz uvidia,“ píše sa v popise prívesu. Pozrieť si ho môžete nižšie.

Silent Hill 2 – Trailer k dátumu vydania. Sledujte na YouTube

Nielenže sme dostali tón, ale dostali sme aj dátum vydania pre nadchádzajúci remake. Silent Hill 2 má odštartovať 8. októbra PlayStation 5 A PC cez Steam. Teraz je k dispozícii na predobjednávku.

Po State of Play od Sony sme videli viac o remaku Silent Hill 2 počas prenosu Silent Hill. Tu je lepšia predstava o hre preskúmaním prostredia pomenovaného po Jamesovi.

Ako môžete vidieť vo videu nižšie, je to všetko vhodne zastrašujúce.

Prevodovka Silent Hill.Sledujte na YouTube

Na inom mieste sme sa dnes večer pozreli na Concorde – sci-fi strieľačku 5v5 od Sony s vibráciami Guardians of the Galaxy – a novú hru Astro Bot.

READ  Režisér Naoki Yoshida jasne hovorí, že NFT neprídu do Final Fantasy XIV

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close