Technológie

Skutočne si vyberú každý z nových modelov Fitbit Sense, Versa 3 a Inspire 2?

Nové fitbity pre každú rodinu? Aj s takým sloganom Fitbit dokázal včera predstaviť pár novej smarthodienky a náramok na fitness. Naozaj si z nich každý vyberie?

ZDROJ Fitbit

Pravdepodobne áno, pretože každý model je určený pre iný okruh používateľov. Malý fitnes náramok Fitbit Inspire 2 je určený skôr pre mladých ľudí, smaragdy Fitbit Versa 3 uspokoja aj tých najnáročnejších majiteľov. Vlajková loď Fitbit Sense patrí do kategórie lekárskych hodiniek a bude tvrdou konkurenciou pre špičkové modely spoločností Apple a Samsung.

Fitbit Versa 3

ZDROJ Fitbit

Nová generácia populárnych smaragdov prichádza s novými funkciami pre sledovanie fitness, zdravia a fitness aktivít. Používatelia majú prístup k monitorovaniu srdcovej frekvencie, cvičebným režimom, monitorovaniu aktivity počas celého dňa alebo monitorovaniu spánku.

ZDROJ Fitbit

Na novom modeli nájdete aj obľúbenú funkciu minút aktivity zóny, ktorá sa objavila v predchádzajúcej verzii. Neexistuje podpora hlasového ovládania (Asistent Google).

ZDROJ Fitbit

Vzhľad je novinkou podobný modelu Fitbit Versa 2. Bol pridaný reproduktor, ktorý sa dá použiť na telefonovanie alebo komunikáciu s hlasovým asistentom. Bola pridaná vstavaná GPS.

ZDROJ Fitbit

Batéria má (bez aktívneho GPS) posledných 6 dní, čo je skutočne skvelé číslo. Smaragdy majú nový magnetický nabíjací puk, ktorý sa nabíja oveľa rýchlejšie. Celodenná spotreba energie je zabezpečená 12-minútovým poplatkom.

ZDROJ Fitbit

Vďaka týmto inováciám bude model Fitbit Versa 3 o niečo drahší ako predchádzajúci model. V USA je to nárast ceny o 50 dolárov v porovnaní s predchádzajúcou generáciou.

Pozri saFitbit obsahuje hodinky Versa 2 a predplatné Fitbit Premium

Fitbit Sense

ZDROJ Fitbit

Fitbit Sense prináša inovatívne senzorové a softvérové ​​technológie, vrátane prvého senzora elektródovej aktivity sledovania elektródy (EDA) na svete. Pomáha zvládať stres, spolu s pokročilou technológiou monitorovania srdcového rytmu. Ak sa zistí stres, Fitbit môže ponúknuť tipy, ako ho rýchlo odstrániť. Skenovanie EDA sa vykonáva zakrytím hodiniek dlaňou.

READ  iRacing 2024 Sezóna 1 13. týždeň zverejnený plán - iRacing.com
ZDROJ Fitbit

Bol pridaný snímač EKG a snímač teploty tela na zápästí. Používatelia aplikácie Fitbit Premium dostanú vylepšené metriky na vyváženie namáhania, citlivosti a režimov spánku.

ZDROJ Fitbit

K dispozícii je zabudovaný systém GPS, reproduktor pre telefónne hovory a komunikácia s hlasovým asistentom (Google Assistant, Amazon Alexa). Veľký displej AMOLED má minimálny počet snímok a podporuje funkciu stále na displeji. Nepostráda NFC, používa sa pre Fitbit Pay. Výrobca sľubuje vytrvalosť na jedno nabitie 6 alebo viac dní.

ZDROJ Fitbit

Fitbit Sense je súčasnou vlajkovou loďou spoločnosti. Hodinky ponúkajú niekoľko pôsobivých zdravotných funkcií, ktoré môžu ľahko konkurovať Hodinky Apple Samsung Galaxy Watch3,

ZDROJ Fitbit

Fitbit Sense je v podstate nástupcom modelu ionické, ktorá bola zavedená na konci roku 2017. Rovnako ako v prípade nových modelov s EKG, ani v tomto prípade nebude k dispozícii okamžite, ale až po schválení agentúrou FDA.

Tieto šikovné inteligentnejšie hodinky sa budú predávať v USA za 329 dolárov.

Fitbit Inspire 2

ZDROJ Fitbit

Najnovšou inováciou je model Fitbit Inspire 2. Nová verzia dostupného náramku, ktorý ponúka, poskytne predĺženú výdrž batérie o viac ako 10 dní. Nová generácia má nezmenený tvar, výrobca práve znížil hardvérové ​​tlačidlo na boku zariadenia, pravdepodobne kvôli hydroizolácii. Inspire 2 má pokrytie do hĺbky 50 metrov.

ZDROJ Fitbit

V spodnej časti je nabíjací konektor a snímač srdcovej činnosti. Popruhy sú vymeniteľné, bola pridaná možnosť vložiť náramok do spony, ktorá sa posúva po jeho boku. Predtým to bolo možné iba vo verzii Inspire HR.

ZDROJ Fitbit

Výdrž za poplatok sa zdvojnásobila na 10 dní. Náramok podporuje funkciu minút v aktívnej zóne, monitoruje srdcový rytmus, úroveň kardiovaskulárneho stavu a tiež kvalitu a fázy spánku.

READ  Slovensko ako prvé presúva pacientov do zahraničia na pomoc nemocniciam
ZDROJ Fitbit

Fitbit Inspire 2 automaticky detekuje viac ako 20 cvičení so systémom SmartTrack, môže monitorovať menštruačné cykly, pripomína dýchacie cvičenia. Po spárovaní so smartfónom môžete počas športu získať údaje o rýchlosti a vzdialenosti v reálnom čase. Cena náramku je v USA stanovená na 99,95 dolárov.

Pozri saFitbit Inspire a Inspire HR sú teraz k dispozícii pre každého

Všetky novinky budú obsahovať českú lokalizáciu a mali by sa objaviť na pultoch obchodov alebo v e-shopoch už 25. septembra.

ZDROJ Fitbit

zdrojFitbit

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close