šport

Slafkowski prevzal vedúcu úlohu so Slovenskom

Hrdý krídelník Montrealu Canadiens Juraj Slafkowski hrdo reprezentoval rodné Slovensko na MS v hokeji.

Slováci sa napokon poklonili Kaidena Kuhleho a tímu Kanady. Ale Slafkowski hral veľké minúty v každom zápase a bolo sa na neho spoliehať kvôli jeho obojstranným schopnostiam. Pýtali sa ho, či je vedenie na neho priveľa a jeho odpoveď bola taká, ako by ste očakávali.

Administratíva Habs sa spoliehala na tento talent a schopnosti prekladať Slafkowského. Jeho vysoký profil však nebol v súlade so smerom, ktorým sa tím plánoval vydať. Nie je teda žiadnym prekvapením, že si rolu a tlak, ktorý so sebou prináša, užíva.

Počas jeho rastúcich bolestí zostala jedna vec pre Slafkowského konštantná, a to jeho vášeň pre hru. Robí to s úsmevom a neúnavnou drinou bez ohľadu na situáciu. Naozaj hrá o znak na prednej strane svetra, nie o meno na zadnej strane.

Zakaždým, keď zlyhá, nosí svoje emócie na rukáve, keď počas rozhovorov ukazuje svoju zrelosť. Každá kosť v jeho tele je konkurencieschopná a môžete povedať, že neznáša prehry. Ale akokoľvek je súťaživý, je vyrovnaný a nebehá bezhlavo.

Slafkowski vykazuje všetky znaky skutočného vodcu a nebolo by prekvapením, keby jedného dňa nosil na svetri písmeno. Je mladý a hladný a niekedy sa mu zdá, že má aj čip na ramene; Tlačí ho to dokázať každému, kto o ňom pochybuje, že sa mýli. Poznal typ hráčov, ktorých produkoval Kent Hughes, ale nie som si istý, či vedel, že hráč dopadne tak, ako dopadol, najmä keď sa predieral von z brány.

READ  15./22. august Bayshore Broadcasting Scoreboard

Očakávania na sezónu 2024/25 sú vyššie ako v sezóne 2023/24, čo hovorí veľa, keďže očakávania boli už teraz veľmi vysoké. Ale vzhľadom na rast, ktorý dosiahol pod obrovským vedením Colea Coffielda a Nicka Suzukiho a Martina St.Louisa, to nie je žiadne prekvapenie. Slafkowski chápe pozíciu, v ktorej sa nachádza, a pod tlakom sa nezloží, namiesto toho pozdvihne svoju hru a vychutná si svoju časť, aby ju presadil.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close