Zábava

Slováci pochovali Laufera: Osobnosti informovali, že zomrel

dnes 20:30

Zatiaľ čo on sa zotavuje z kómy, po slovenských sa šíri desivá správa.

Česť jeho pamiatke – tieto slová rešpektu a smútku sa v sobotu začali pomaly šíriť sociálnymi sieťami. No len v našej krajine. Slováci sa vzájomne informovali o skone legendárneho českého speváka Josef Laufer (81), ktorý však nie je pravdivý! Umelec podľa informácií PLUS 7 DNÍ žije a, ako sa v takýchto prípadoch opakuje, žiť bude zrejme ešte poriadne dlho.

vydesená dcéra

Spevák, v ktorého žilách koluje česká a španielska krv, si od jari prechádza ťažkým obdobím. V marci podstúpil operáciu kvôli nedoliehaniu chlopne a pri nenáročnom zákroku upadol do bezvedomia. Odvtedy ležal dlhé mesiace v kóme, z ktorej sa prebral až uprostred leta. Podľa nemenovaných zdrojov bol spevák konečne pri vedomí, ale nekomunikoval. „Otecko je v rekonvalescencii, lieči sa a rehabilituje,“ tvrdila optimisticky jeho dcéra Ester.

Informácie o smrti speváka v sobotu sa zármutkom zdieľali na sociálnych sieťach viaceré známe osobnosti zo Slovenska. Objavili sa aj na stránke Česi a Slováci v UK, čo vyznievalo dôveryhodne, pretože Laufer prežil svoje detstvo vo Veľkej Británii.

Znie neuveriteľné, že vďaka tomu hrôzostrašný hoax prenikol do globálnej internetovej encyklopédie. Jej slovenský mutácie od soboty uvádzala, že Josef Laufer je už po smrti. „Nie je to pravda, Pepa žije a jeho dcéra, ktorá s ním dnes bola, sa úplne vydesila. Vraj chce volať na Slovensko, že je to zrelé na žalobu,“ povedal PLUS 7 DNÍ zdroj blízky Lauferovej dcére.

READ  Aký čas a TV kanál je Slovensko v Írsku? Čas výkopu, tímové správy, podrobnosti o TV a priamom prenose dôležitých kvalifikácií majstrovstiev sveta

Kto všetko informoval o skone českého speváka, sa pozrite TU

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close