Zábava

Srbsko vyhralo v regionálnej pokladni Toma

– Životopis slávneho speváka z celej bývalej Juhoslávie predal po piatich víkendoch v Srbsku a Bosne 700 000 lístkov.

Srbský herec, producent a režisér Dragon PiegeocrylicNový obrázok Zobrat [+see also:
film review
trailer
film profile
]
, Ktorý bol premietaný mimo súťaže na svetovej scéne Filmový festival v Sarajeve, Stal sa ďalším regionálnym úspechom tvorcu Montevideo Po piatich víkendoch bolo v Srbsku a Čiernej Hore vydaných 555 546 lístkov s licenciou. Pohľad na umenie, A zarobí 2,1 mil. Okrem toho film predal cez Oscar Film distribútorom v bosnianskych kinách počas štyroch víkendov 145 659 vstupeniek a celkovo zarobil 2,5 milióna.

(Článok pokračuje nižšie – Obchodné informácie)

Životopis legendárneho speváka Toma Zdravkoviča, Zobrazené Milan Marich (Dovladov [+see also:
film review
trailer
interview: Milan Maric
film profile
]
), Bývalá juhoslovanská celebrita, ktorej vášnivé a trhavé piesne sú aj 30 rokov po jeho smrti neustálou potravou na večierkoch a kluboch v regióne, čo dokazuje, že apetít divákov v kinách je tou najlepšou stávkou na kasu. región. Biogecrylics Montevideo filmy – Montevideo, chuť sna (2011) a Vidíme sa v Montevideu (2015) rozpráva príbeh o úlohe juhoslovanského futbalového tímu na majstrovstvách sveta v roku 1930 v Uruguaji a zhromaždili viac ako jeden milión hráčov v Srbsku, pričom sa predalo 498 500 vstupeniek v celkovej hodnote 1,5 milióna eur. Obaja sú národnými Oscarmi.

Minulý týždeň zatkli Srba za únik filtra Zobrat V krajine, kde je pirátstvo zrelé a nepravdivé od 90. rokov, keď bolo Srbsko pod zákazom OSN na zhromažďovanie torrentov, jediným spôsobom, ako sledovať zahraničné filmy, boli pirátske kópie VHS. To vyvolalo búrlivú diskusiu o právach duševného vlastníctva v regióne a vyvolalo ďalší rozruch pre film, ktorý ešte nebol uvedený v iných juhoslovanských krajinách.

READ  Ukrajina News Live: Rusko tvrdí, že tri balkánske krajiny sú „nepriateľské“ po tom, čo bol Lavrov nútený zrušiť návštevu | Svetové novinky

V novembri vstúpil do distribúcie ďalší rozhodujúci zásah v Srbsku a Chorvátsku. Miloš AvramovičS Južný vietor 2: Zvýšte rýchlosť. Toto je pokračovanie roku 2018 Južný vietor, Zbierka zlých kriminálnych akčných komédií medzi zlodejmi áut v belehradskom metre, drogovými dílermi a korupčnými strážcami, ktorá predala viac ako 600 000 lístkov (Prečítajte si Príbeh) Srbsko-chorvátska koprodukcia je jedným z najväčších tohtoročných úspechov chorvátskeho národa Viac Filmový festival, 5000-miestne rímske divadlo vypredané päť dní pred premietaním.

(Článok pokračuje nižšie – Obchodné informácie)

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close