Zábava

VIDEO: Sima Martausová vás rozveselí a tancuje s novinkou The Restless Heart

včera o 09:10 | redakčná kancelária

Čestný, energický a autentický. Taká je Sima Martausová a jej aktuálna novinka The nepokojné srdce, v ktorej vyjadruje túžbu po vnútornom pokoji. Autorkou textov a hudby je tradične sama speváčka a nový singel ohlasuje pripravovaný album, na ktorom charizmatický hudobník pracuje.

Napriek nepokojom v názve Sima Martausová pieseň Nepokojné srdce vyjadruje túžbu po harmónii. Okrem vynikajúcich hudobníkov, ktorí už speváka sprevádzajú už štandardne, je pieseň obohatená aj o veternú sekciu, ktorej usporiadanie napísal skladateľ a inštrumentalista. Adrian Harvan,

„Svojou piesňou vyjadrujem túžbu po pokoji, ktorú zažívam nielen pri tvorení a hraní, ale aj vtedy, keď som v tichosti … Túžba po pokoji, ktorú cítim nielen vtedy, keď vystúpim na vrchol štít, ale aj keď idem dolu alebo keď niekedy musím vyliezť „Mám taký mier v podstate vo svojich rukách a prináša mi to správne hranice a zdravý mier vo všetkom,“ hovorí Sima o novinke.


Videoklip Nepokojné srdce Natáčala s uznávaným režisérom jakubak Mahdalv susednej Českej republike, ale kvôli koronavírusu museli odložiť plánovanú jarnú spoluprácu o niekoľko mesiacov. „Druhou časťou videozáznamu sme natáčali v prekrásnej prírode pod Veľkým Kriváňom. Prvá časť sa odohráva v divadle a druhá, bližšie k môjmu srdcu, v horách, kde som si prezliekla oblečenie na turistiku, v ktorom sa cítim prirodzenejšie, “dodáva spevák s úsmevom.

Talented sa objavil v zázname av klipe Daniel Špiner (Katka Koščová, Martin Geišberg a ďalší) na klavíri, nahrávali bicie Igor „Aiji“ Sabo basová gitara Michal Šelep, Do piesne vstúpil ako hudobný producent Randy Gnepa a dychy boli zaznamenané kvartetom Ľudmila Šestáková, Martin Židek, Peter Sandanus Martin Oboňa, Pieseň sa objaví aj na nadchádzajúcom albume, ktorý chce Sima Martausová vydať na Vianoce.

READ  Vlastníte túto retro videohru? Staré kazety Nintendo sa v aukcii predávajú za milióny Hry | Zábava

Mohlo by vás zaujímať:

Dáme to v lete! Sima Martausová vás naučí hrať jej karavanu

Redakčnú radu Zuzana.sk informovala Zuzana Valentová. Upravili sme tlačovú správu.

Foto: Dominik Kučera

Zdielať na Facebook-u

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close