Zábava

VIDEO: Sima Martausová vás rozveselí a tancuje s novinkou The Restless Heart

včera o 09:10 | redakčná kancelária

Čestný, energický a autentický. Taká je Sima Martausová a jej aktuálna novinka The nepokojné srdce, v ktorej vyjadruje túžbu po vnútornom pokoji. Autorkou textov a hudby je tradične sama speváčka a nový singel ohlasuje pripravovaný album, na ktorom charizmatický hudobník pracuje.

Napriek nepokojom v názve Sima Martausová pieseň Nepokojné srdce vyjadruje túžbu po harmónii. Okrem vynikajúcich hudobníkov, ktorí už speváka sprevádzajú už štandardne, je pieseň obohatená aj o veternú sekciu, ktorej usporiadanie napísal skladateľ a inštrumentalista. Adrian Harvan,

„Svojou piesňou vyjadrujem túžbu po pokoji, ktorú zažívam nielen pri tvorení a hraní, ale aj vtedy, keď som v tichosti … Túžba po pokoji, ktorú cítim nielen vtedy, keď vystúpim na vrchol štít, ale aj keď idem dolu alebo keď niekedy musím vyliezť „Mám taký mier v podstate vo svojich rukách a prináša mi to správne hranice a zdravý mier vo všetkom,“ hovorí Sima o novinke.


Videoklip Nepokojné srdce Natáčala s uznávaným režisérom jakubak Mahdalv susednej Českej republike, ale kvôli koronavírusu museli odložiť plánovanú jarnú spoluprácu o niekoľko mesiacov. „Druhou časťou videozáznamu sme natáčali v prekrásnej prírode pod Veľkým Kriváňom. Prvá časť sa odohráva v divadle a druhá, bližšie k môjmu srdcu, v horách, kde som si prezliekla oblečenie na turistiku, v ktorom sa cítim prirodzenejšie, “dodáva spevák s úsmevom.

Talented sa objavil v zázname av klipe Daniel Špiner (Katka Koščová, Martin Geišberg a ďalší) na klavíri, nahrávali bicie Igor „Aiji“ Sabo basová gitara Michal Šelep, Do piesne vstúpil ako hudobný producent Randy Gnepa a dychy boli zaznamenané kvartetom Ľudmila Šestáková, Martin Židek, Peter Sandanus Martin Oboňa, Pieseň sa objaví aj na nadchádzajúcom albume, ktorý chce Sima Martausová vydať na Vianoce.

READ  Recenzia filmu: „Luca“ - katolícka recenzia

Mohlo by vás zaujímať:

Dáme to v lete! Sima Martausová vás naučí hrať jej karavanu

Redakčnú radu Zuzana.sk informovala Zuzana Valentová. Upravili sme tlačovú správu.

Foto: Dominik Kučera

Zdielať na Facebook-u

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close