šport

Snímky: Clarke, O’Reilly, Rousek

Informuje o tom Ryan Kennedy z The Hockey News Vyhliadka Los Angeles Kings Brand Clerk Ontario Hockey League si domov odnesie hráča a obrancu mesiaca za marec. Len v deviatich zápasoch, keď hral za Barrie Colts, Clarke zaznamenal veľmi pôsobivých 11 gólov a 11 asistencií, všetko za +/- 16.

Clark, celkovo ôsma voľba v drafte NHL 2021, odohral väčšinu svojich posledných štyroch sezón v Barrie. Mladý obranca má na konte 40 gólov a 118 asistencií v 143 zápasoch OHL. Clark bol primárne obdivovaný ako defenzívny hráč pre jeho schopnosť vytvárať a zapojiť sa do zhonu.

Clark v tejto sezóne odohral za Kings deväť zápasov, pričom zaznamenal dve asistencie. Očakáva sa, že Clark, ktorý má v tejto sezóne v OHL v priemere viac ako dva body, bude v budúcej sezóne pracovať na plný úväzok.

Viac z dnešného popoludňajšieho ligového kola:

  • Po rozhovore s hlavným trénerom Toronto Maple Leafs Sheldon Keefetoto ráno, Mark Masters z TSN prešiel To centrum Ryan O’Reilly Návrat do Toronta tento týždeň je nepravdepodobný. To je stále v rámci časovej osi, ktorú Maple Leafs pôvodne ponúkli, pretože O’Reilly bude pre zranenie mimo hry štyri týždne. Po zlom úvode ročníka v drese St. Louis Blues mal O’Reilly po ôsmich zápasoch v Toronte na konte tri góly a dve asistencie.
  • Útočník Buffala Sabres po strelení gólu a asistencie vo svojom prvom zápase v NHL Lukáš Roussek budú vrátené do pridruženej spoločnosti tímu AHL, Rochester Americans. Útočník Sabres, ktorý bol v roku 2019 draftovaný ako 160., má za Rochester 49 bodov v 62 zápasoch a snažil sa preniesť tento talent do NHL pri prehre tímu s Montrealom Canadiens. Vzhľadom na to, že Rochester je uprostred honby za play-off, očakávajte, že Rousek bude toho veľkou súčasťou.
READ  Od vychádzajúcej slovenskej hviezdy až po rozšírené majstrovstvá sveta

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close