Zábava

Šok! Miriam Kalis oznámila ROZCHOD: Tento vzťah bol mojou najväčšou chybou v živote!

Po rozchode s manželom Martinom Šmahelom, s ktorým má dcéru Miu, sa Miriam Kalisovej v láske príliš nedarí. Chvíľu tvorila pár s bývalým hokejistom Dušanom Paškom, a keď sa to s ním skončilo, vstúpil do jej života muž, ktorého identitu na sociálnych sieťach príliš neprezentovala. Neskôr sa však ukázalo, že jej novým partnerom bol Michal Menkyna.

Aj keď moderátorka posledných pár mesiacov žiarila šťastím a zdalo sa, že konečne našla muža svojho života, dnes prekvapila otvoreným priznaním, že je opäť sama. Svoj posledný vzťah opísala tak otvorene, že ho dokonca označila za svoju najväčšiu chybu v živote.

„Každý človek musí aspoň raz v živote zažiť najväčšiu chybu svojho života. Bol to môj posledný vzťah. Vďakabohu za túto skúsenosť, ale myslím si, že to stačí. Naučil som sa toho dosť. Celý život.“ Neviem, čo by som si zaslúžil, ale som presvedčený, že to stačilo. ““ Kališová napísala čestne.

Nespresnila, čo jej neznámy muž spôsobil, ale z jej slov je zrejmé, že urobil niečo, čo moderátorke veľmi ublížilo. Prajeme jej teda veľa síl a nech je budúcnosť skutočným pánom!

READ  Slovensko bonus na zvýšenie zaočkovanosti pre 60 a viac rokov

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close