Sparta Praha suverénna na začiatku: Boli sme mimoriadne efektívny

včera 11:19
|

Futbalisti z Prahy v Prahe presvedčivo začali novú sezónu najvyššej českej súťaže.

Nováčikovská Zbrojovka Brno bola porazená tretím tímom minulého roka 4: 1, keď strelila všetky góly v prvých 35 minútach. Domáci tím v 58. minúte upravil výsledok, jediný zásah Brna sa postaral slovenský obranca Peter Štepanovský.

Bořek Dočkal, AC Sparta Praha

Prečítajte si tiež

Sparta slúžila v Brne. Čestný úspech Zbrojovky pridal iba Štepanovský

„Je škoda, že zápas sa neskončil v 45. minúte, to by bolo skvelé. V podstate sme nechali svojho súpera zbytočného. Nechcem povedať, že druhá polovica ma sklamaním, chceli sme sa skombinovať trochu viac a neuspeli sme. Neútočili sme na hru, “ hodnotil súboj o klubovú stránku trénerom Sparty Václav Kotal.

Dávid Hancko ešte nebol pripravený na zápas, ale iný slovenský Lukáš Štetina odohral celý duel na obranu hostí. V 11. minúte strelil druhý gól. „Traja obhajcovia by sa mali pokúsiť vytvoriť prečíslovanie, ak to súper dovolí. Ich postavenie v obrane bolo pripravené na náhradu za iných hráčov. povedal Kotal.

Kapitán Bořek Dočkal sa postaral o dva presné zásahy. „Sme veľmi efektívni. Mali sme veľa priestoru na prestávky. Hrali sme toľko, koľko sme potrebovali. povedal 31-ročný záložník.

Luis Enrique pokračuje v pôvodnom vyhlásení nominácie:

READ  Bývalý obranca Capitals Milan Jurčina oznámil koniec profesionálneho hokeja