Technológie

„Špeciálny“ super sedan, ktorý je rýchlejší ako BMW M3, je možné mať za menej ako 12 000 libier

Expert na CAR vyzval benzínových motoristov, ktorí túžia po rýchlosti, aby neprehliadli „špeciálny“ super sedan z druhej ruky, ktorý ponúka veľa úderov.

Hviezdou kanála na YouTube je Jonny Brighton Autá s JPVýber najlepšie používaných vysokovýkonných sedanov, ktoré sa dajú v poslednej dobe kúpiť za výhodné ceny.

Ohromujúci Mercedes AMG sa dá kúpiť za 12 000 libier alebo menejKredit: Getty
Supersalón E63 AMG je rýchlejší ako jeho rival, BMW M3Kredit: AFP

Jedným z motorov na jeho zozname je Mercedes C63 AMG.

Vo videu Johnny hovorí, že C63 AMG má „najlepšiu hnaciu sústavu zo všetkých C63, akú sme kedy videli“.

Dodal: „Je to určite jeden z najlepších zvukov a všetko o aute generácie W204 vyzeralo správne v jeho sedanovej špecifikácii.“

Motor C63 AMG je 6,2-litrový osemblok, ktorý poskytuje 450 koní na 100 km/h za 4,4 sekundy.

Na auto, ktoré stojí menej ako 20 000 libier, poznamenáva Johnny, je to veľmi slušný výkon – a podstatne rýchlejší ako jeho súperi, Audi RS4 a BMW M3.

Na záver dodal: „Toto sú prvé prepracované autá AMG, ktoré si môžete kúpiť na rozdiel od upravených AMG, ktoré sú špeciálne.“

Mercy vyladené na AMG majú podstatne väčší výkon ako jednotky iných výrobcov, na ktorých sú založené – a zvyčajne predstavujú vrchol športového sortimentu značiek.

Príklady C63 AMG z druhej ruky začínajú na približne 12 000 £ – 20 000 £ stačí na model z roku 2011 s 60 000 míľami na počítadle kilometrov.

Prichádza ako vzácny rýchly Ford z 90. rokov minulého storočia, ktorý bol nedávno uvedený na predaj za výhodnú cenu – predajca dokonca naznačil, že jeho hodnota by v najbližších rokoch mohla stúpnuť.

Inde Mini opäť spustilo celkom horúci hatchback, aby konkurovalo VW Golf GTI.

Benzínové hlavy dokážu s týmto monštruóznym Mercedesom dosiahnuť rýchlosť 60 míľ za hodinu len za 4,4 sekundy.Kredit: Getty
Automobilový expert Johnny Brighton je určite fanúšikomKredit: Youtube/CarsWithJB

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close