Svet

Spor Garyho Linekera BBC by mohol byť vyriešený v priebehu nasledujúcich 24 hodín – ale ešte sa neobjaví v 14-minútovej verzii zápasu druhého dňa.

Gary Lineker by sa podľa správy mohol vrátiť do zápasu dňa, pretože jeho problém s BBC bude vyriešený v priebehu nasledujúcich 24 hodín.

  • Lineker bol vyhodený zo show BBC
  • Táto záležitosť viedla k stiahnutiu odborníkov
  • Hostiteľ sa môže dohodnúť s BBC

Čo sa stalo? Lineker bol tento týždeň vylúčený z predstavenia po tom, čo vyvolal kontroverziu, keď hovoril o novej azylovej politike vlády. Podľa Sky NewsZdroje blízke bývalej anglickej hviezde veria, že situácia sa čoskoro vyrieši a BBC by mohla vydať vyhlásenie v pondelok.

Veľký obraz: V dôsledku vyškrtnutia Linekera z programu sa mnohí odborníci a komentátori odmietli zúčastniť na sobotňajšom zápase dňa. Šou, ktorá bola odvysielaná v ten večer, mala len 20 minút, zatiaľ čo nedeľný zápas druhého dňa trval iba 14 minút.

Čo je viac: Generálny riaditeľ BBC Tim Davie trval na tom, že Lineker by sa mal vrátiť ako moderátor šou: „Som rád, že sa Carrie opäť vysiela do vysielania a spoločne prinášame divákom športové spravodajstvo na svetovej úrovni, ktorým, ako hovorím, som. je nám ľúto, že sme nemohli doručiť.“ [on Saturday].“

Na fotografii:

Čo ďalej? Keďže nedeľná šou príde príliš skoro, Linegar je späť na mieste moderátora a budúcu sobotu sa môže opäť ujať vedenia.

READ  VIDEO CORONAVÍRUS Protestujúci v Ríme protestovali proti možnému novému zablokovaniu

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close