Zábava

Spoznávanie skutočného Romana Stanka

Roman Stanek, ktorý zostal s Tridentom pre svoju novú kampaň Formuly 2, sa rýchlo stal fanúšikom vecí v Taliansku. Na taliansku pôdu má veľa pekných spomienok a nevadí mu ani dobrá pizza.

Pred posledným kolom jeho nováčikovskej kampane je čas, aby sme českého jazdca spoznali trochu lepšie. Tu doma Stanek rád bicykluje a cestuje po svete.

Kde považuješ za domov?

„Je to ťažká otázka, pretože teraz žijem v Taliansku, a ak mám byť úprimný, milujem ho. Viem si predstaviť, že tam budem v budúcnosti žiť. Česká republika je miesto, kde som vyrastal, a to je môj skutočný domov. Bývam veľmi blízko Slovensko-Poľská hranica.Pre teba Praha.Je tam a potom ideš doprava a tam som ja.

„V Taliansku som bol od ukončenia F2, ale v minulosti som tam bol veľakrát a v podstate som uzavrel dohodu s hotelom, v ktorom by som mohol zostať. Potom som sa rozhodol, že si zaobstarám byt a teraz zostanem tam.

Akého športovca okrem motoristického športu najviac obdivujete?

„Povedal by som Conora McGregora. No, v niektorých veciach s ním úplne nesúhlasím. V niektorých veciach je skvelý. Zväčšil celé UFC. To je dôvod, prečo ho vystrelili na Mesiac. Myslím si, že je to dobrý človek a dobrý fanúšikov a to, čo chce, je On vie a je to športovec a teším sa na jeho výkon.

Kto sú vaši najbližší priatelia na pódiu?

„Povedal by som, že mám dobré priateľstvo s Jackom Crawfordom, opäť proti sebe pretekáme v Hidex. Dokázali sme bojovať aj minulý rok.

Aké je tvoje obľúbené cheat meal?

„Moje obľúbené cheatové jedlo je pizza. Dám si prosciutto, ricottu a nejaké malé paradajky. Rezeň s hranolkami a majonézou a všetko, čo máte. Milujem to.“

READ  Detská fantázia sa stretáva s vojnovou realitou v dráme Ivety Krofovej z druhej svetovej vojny Emma a hlava smrti

Ak by ste si mohli spomenúť na jeden moment z vašej kariéry, ktorý by to bol?

„Rozhodol som sa prestúpiť do Formuly 3 v roku 2020. Bolo priskoro. Moja administratíva urobila zlú vec, ktorá sa nemala stať. Pôjdem na koniec roka 2019 a rozhodnem sa inak, ale to je už minulosť a poučil som sa z toho.

Prečítajte si tiež: Aby to bolo elegantné a jednoduché: Roman Stanek o svojom dizajne prilby 2023

Ak by ste neboli pretekárskym jazdcom, čo by ste robili v práci?

„Neviem si predstaviť prácu mimo pretekov. Asi budem čistiť cesty! Srandujem. Skúsim byť profesionálnym cyklistom. Baví ma to a robím veľa, keď mám čas aj na tréning.

Aký je váš obľúbený film a televízny seriál?

„Televízny seriál by bol Breaking Bad alebo Peaky Blinders. Obľúbený film je Interstellar. To je veľká vec.

Predvolený obrázok

Akú pesničku si naposledy počúval?

„Musím sa na chvíľu pozrieť. Počujem to v hlave, ale neviem si spomenúť na názov. Nenávidím alebo milujem 50 Cent. Mám zoznam skladieb, ktorý používam počas pretekárskeho víkendu, ale toto je posledný, ktorý som počúval.“

Aká je vaša obľúbená spomienka na preteky?

„Povedal by som, že minulý rok v Imole bol mojím prvým víťazstvom v F3.“ Bolo to veľmi dobré. Dokázal som vyhrať a bolo to skvelé s talianskym tímom pred všetkými fanúšikmi, bolo to skvelé.

Aká je najlepšia rada, ktorú ste kedy dostali?

„Nikdy sa nevzdávaj. Nikdy sa nevzdávajte ničoho, čo robíte. Tak je to aj v pretekoch a biznise. Ak chcem zabehnúť maratón v určitom čase, pri tréningu bojuješ, ale v duchu sa nemôžeš vzdať. Je to jednoduché, ale je to dobrá rada.

READ  Palác to už nevydržal a nakoniec povedal: Ako The Crown vníma sériu?

Aký je tvoj najcennejší majetok?

„Moje hodinky alebo bicykel. Je to cestný bicykel, štíhly a efektívny pretekársky bicykel.

Aké je vaše obľúbené miesto? Boli ste niekedy na mieste, kde ste nikdy neboli, ale chceli by ste?

„Najlepšie miesto, aké som kedy bol, bola Austrália. Bolo tam toto miesto s názvom Sorrento, nie talianske miesto. Bolo to úžasné. More bolo ako z filmu, bolo to skvelé.“

„Miesto, kam chcem ísť, je Island, chcem ísť v zime a kúpať sa v zamrznutých jazerách. Ak pôjdem, určite pôjdem. Príroda je tiež ako z iného sveta, možno raz pôjdem.“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close