Zábava

Súperka Gisele Bundchen a Miss Slovensko 2016, Veronika Rajek, zúfalo preniknúť do impéria Toma Bradyho za 250 miliónov dolárov, porušila pravidlá Instagramu a uchvátila ho šialeným obrázkom NSFW.

Veronika Rajek vyzerala na nedávno nahranom videu taká bronzová a žiariaca, že teplo z neho mohlo ľahko spôsobiť výbuch teplomera. Pôsobí dojmom, že v nie príliš chladnej marcovej zime vrela.

26-ročná slovenská modelka sa preslávila v decembri po tom, čo podporila bývalého rozohrávača Buccaneers počas víťazstva nad Saints. Po vyznaní svojej šialenej lásky k Tomovi Bradymu sa o nej rýchlo začalo hovoriť v meste. Malo to tiež výrazný pozitívny vplyv na jej modelingovú kariéru. Klebety o tom, že by spolu mohli randiť, ​​boli už mesiace predmetom mediálnej pozornosti.

Dokonca aj potom, čo klebety utíchli, pokračovala v získavaní popularity v Amerike vďaka svojim horúcim príspevkom na sociálnych médiách.

Veronika Rajeková

Miss Slovensko 2016 má na Instagrame 4 milióny sledovateľov a nedávno sa stala oficiálnou ambasádorkou značky. Fashion Nova S veľmi výstižným videom. Vydávala plážovú atmosféru, pripravená čeliť vlnám, ale nebolo jasné, kde je.

Je toto jeden z jej pokusov zapôsobiť na Toma Bradyho?

čítaj viac: „Mám päť stôp 11, mám 125 libier“: „Nová priateľka“ Toma Bradyho, Veronica Rajeka, má za cieľ zvrhnúť Gisele Bundchenovú veľkým počinom.

Veronika Rajek porušila pravidlá Instagramu a predviedla svoj dekolt

Nedávno oslavovaný ako schválený ambasádor značky Fashion Nova. Veronica Rajek, horlivá podporovateľka Toma Bradyho, sa rozhodla poslať magazínu odkaz, že dúfa, že sa jedného dňa objaví na titulke. Keďže má Rajek na sociálnych sieťach obrovské množstvo sledovateľov a fanúšikov, nie je to v žiadnom prípade nemožné.

Roky je modelkou a do povedomia sa dostala po tom, čo sa objavila v drese Tampy Bay Buccaneers a fandila svojmu obľúbenému hráčovi Tomovi Bradymu.

Nedávno odovzdala nové video na oslavu v oranžovom tope na zips. Slovenská modelka rozopla, aby odhalila svoj dekolt a podpisový medailón Dávidovej hviezdy. Potom ho znova zapla a túžobne pozerala do fotoaparátu. Zdalo sa mi to ako šikovný ťah očariť Bradyho.

READ  České múzeum vracia pôvodnú Beethovenovu partitúru dedičom
Veronika Rajeková
Veronika Rajeková

Vždy z nej bola veselá.“Úplne prirodzené prsia“, povedal v nedávnom rozhovore pre podcast.

Rajek počas rozhovoru rozoberal rôzne témy Vankúšové rozprávanie podcast, no jej priznanie o tom, či sú alebo nie sú jej podprsenky prirodzené a dôvody ich veľkej veľkosti, vzbudilo veľkú pozornosť.

čítaj viac: Gisele Bundchen prešla od rozvodu s Tomom Bradym totálnou premenou a vyzerá úplne na nepoznanie, keď si to pomieša s novým krásavcom Joachimom Valentem.

Fanúšik Toma Bradyho má „sen“ stať sa modelom „SI“.

Veronica Rajek nedávno rozoberala svoje kariérne ciele a budúce modelingové plány. Pri výhre proti Saints fandil bývalému rozohrávačovi Buccaneers. 26-ročná slovenská modelka povedala pre US Sun,

Mám päť stôp jedenásť, 125 kíl a tvrdo pracujem, pretože mojím cieľom vždy bolo stať sa modelkou Victoria’s Secret. Mojím najväčším snom je byť teraz na obálke ‚Sports Illustrated‘.

Bývalá manželka Toma Bradyho, Gisele Bundchen, je brazílska supermodelka, ktorá v rokoch 1999 až 2006 pracovala pre Victoria’s Secret a v roku 2005 absolvovala poslednú výstavu spoločnosti. Po 13 rokoch manželstva pár v októbri oficiálne oznámil rozchod.

Tom Brady a Veronica Rajeek
Tom Brady a Veronica Rajeek

Porovnaniam sa venoval aj Rajek.Pre ostatných„Bündchen bol porovnávaný s Bündchen mnohými médiami a používateľmi Instagramu začiatkom tohto mesiaca na Instagrame.

V príspevku z decembra obdivovateľka modelu Toma Bradyho, ktorý má na Instagrame viac ako štyri milióny sledovateľov, deklarovala svoju lásku k Bradymu, čo upútalo pozornosť ľudí zo športového priemyslu.

čítaj viac: „Bolo to ťažkých šesť mesiacov v jeho osobnom živote“: smútok Toma Bradyho po rozvode s Gisele Bundchen ho prinútil odísť z NFL

zdroj- Veronika Rajkov Instagram

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close