Zábava

Súťažiaci spustili 2021 streamovacích webov – Sezóna ocenení na časovej osi – Časová os

Uzávierka bola v pondelok, keď jeho súťažiaci spustili streamingovú stránku filmu, ktorá obsahuje všetky panely ambiciózneho dvojdňového podujatia zameraného na virtuálne oceňovanie, ktoré sa konalo cez víkend. Každoročný výkop filmov v Dialógu pýchy upriamil pozornosť na 49 filmov od 16 distribútorov, streamerov a štúdií.

Kliknutím sem zobrazíte filmové videá konkurentov.

Uvoľnenie videostránky sleduje udalosti prvých dvoch súťažiacich z roku 2021, ktoré sú pre stranu tento rok nové: Dokumentárny medzinárodných súťažiacich a súťažiacich.

Tento víkend sa spoločnosti A24, Amazon Studios, Apple, Flickr Street, DreamWorks Animation, Focus Features, Gravitas Ventures, Hulu, Gino Lorber, Neon, Netflix, Sony Pixar Classics, SDX UXD a Warner Bros. zúčastnili virtuálneho galavečera s panelovým Otázkami a odpoveďami klipy filmov o sezóne udeľovania cien.

Viac ako 150 účastníkov zostavy zahŕňa Calcott & Grandma Jenkins, George Clooney, Russo Brothers, Viola Davis, Sachs Baron Cohen & Maria Baklova, Anthony Hopkins, Rachel Brosnahan, Pete Davidson, Elizabeth Moss, Michael Beef, Michael Phoebe,, Priyanka Chopra Jonas, Jared Letto, Andy Chamberg, Steven Yoon, Daniel Calua, Rhys Ahmed, James Gordon, Stanley Ducey a mnohí ďalší vrátane Justina Timberlakea.

9. januára Deadline zahájil svoju činnosť medzinárodnými organizátormi úvodnej súťaže, ktorá obsahovala 22 filmov od 15 štúdií, streamerov a distribútorov. Celkovo 20 filmov predstavuje oficiálne príspevky do kategórie Najlepší medzinárodný film na 93. ročníku udeľovania Oscarov, vrátane Srbska, Grécka, Kolumbie, Švajčiarska, Čile, Maďarska, Fínska, Poľska, Rumunska, Francúzska, Gruzínska, Ruska, Pobrežia Slonoviny, Talianska, Mexiko, Dánsko, Slovensko, Indonézia, Guatemala a India.

Medzi panelistami sú Sofia Loren, Edero Ponti, Nina Hoss, Andrej Konsalovsky, Philip Lockett, Mates Mickelson, Thomas Winterberg, Javier Comara, Fernando Tropa a Alexander Nanov.

READ  Írka Megan Connolly bude chýbať Slovensku po tom, čo si pri výhre 1:0 nad Fínskom privodila zranenie rebier.

Kliknutím sem zobrazíte medzinárodné videá konkurencie.

10. januára dokumentárny film súťažiacich premietal 23 filmov z 12 štúdií v sezóne, kde sa poplatok za beletriu nevrátil kvôli epidémii; Rekord vo filmoch na Oscara za najlepší dokumentárny film bude určite skreslený. Medzi panelistov, ktorí sa k nám pripojili, patria filmári Alex Gibney, Liz Corpus, Ron Howard, Brian Fogel, Errol Morris, Gianfranco Rossi, Amy Gering a Kirby Dick, ocenení a nominovaní na Oscara.

Kliknutím sem zobrazíte dokumentárne videá konkurencie.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close