Technológie

Tajomstvo, ktorým fanúšikovia Assassin’s Creed rozumejú jazyku Isu • Eurogamer.net

Fanúšikovia skupiny Smarty-band v Access the Animals skreslili jazyk Isu, ktorý sa nachádza v hre Assassin’s Creed Valhalla.

Video nižšie podrobne popisuje úplné úsilie fanúšikov Ocenený Po tom, čo včera večer ožil režisér príbehu Valhalla Darby McDevitt.

Jazyk Isu, používaný neslávne priekopníckou rasou Assassin’s Creed, sa nachádza vo Valhalle na niekoľkých rozmaznaných miestach.

V modernej oblasti hry nájdete niektoré texty preložené z celého sveta na fotografiách na počítači Layla.

Tieto preklady fungovali ako Rosetta Stone pre daný jazyk a vytvorili slovník, ktorý obsahoval Ubisoftove slovesá, gramatiku, integrované slová a špecifickú štruktúru viet pre prácu s fanúšikmi.

Poznámky nájdené v notebooku boli umiestnené ako vodítko na uľahčenie prekladu, predchodcu indo-indoeurópskych rodín. (Tieto poslal Layle niekto ako singapurský dizajnér Ubisoftu Antoine Henry, ktorý pracoval na danom jazyku.)

Pretože staroveká civilizácia nebola taká homogénna, ako si kedysi myslela (užitočné zariadenie na žmýkanie rúk, ktoré umožňuje odpustiť menšie rozdiely nájdené v rozdielnom použití jazyka a koncept rôznych kmeňov Isu – kniha príbehov rozšírená v hlavnej kampani).

Pred aplikáciou tohto učenia na texty umiestnené na iných miestach Valhally video prechádza počítačmi preloženými súbormi Layly a prediskutuje sa s nimi každý vynález (pozor na nejaké ľahké spoilery, ak neviete presne, kde).

Toto je len časť z neho – pripravované videá budú diskutovať o numerickej štruktúre Isu a zaoberať sa zložitejším súborom Canterbury v počítači Layla, skôr ako sa dozviete, ako funguje jazyk Ice pre nepreložený text, ktorý sa nenašiel v zberateľskej verzii. Šport.

READ  Banjo-Kazooie Zigzag Nintendo Switch Online v januári

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close