Svet

Tanya Plibersek zachytená na horúcom mikrofóne: „Nehovor nič hrozné“

Kľúčové body
  • Ministerku práce Tanyu Plibersekovú zachytila ​​živá chvíľa s mikrofónom na Sky News.
  • „Nehovor nič strašné o Jamesovi Pattersonovi,“ bolo počuť Pliberseka.
  • Jeho komentáre prerušili Pattersona na obrazovke.
Opozičného hovorcu pre vnútorné záležitosti Jamesa Pattersona prichytili, ako hovorí o nehode mikrofónu počas relácie Sky News.
„Nehovor nič hrozné o Jamesovi Pattersonovi“ a „uhni mi z cesty,“ počul Plibercheck vo zvuku, ktorý prebehol cez živý rozhovor s Pattersonom vo štvrtok ráno. Kontext posledného komentára je nejasný.
Patterson odpovedal na otázky týkajúce sa torty s tematikou Hamasu upečenej k narodeninám štvorročného dieťaťa, ktorú poslali austrálskej federálnej polícii, keď ho mimo obrazovky vyrušil mikrofón Flibbercheck.

„V tejto krajine je zločinom chváliť teroristu zo zoznamu, akým je Hamas, a neviem, či Kack túto hranicu spĺňa,“ povedal Patterson a prerušil komentár Fliberchecku, že o ňom nepovedal nič hrozné.

Hovorca opozičných vnútorných záležitostí James Patterson sa zasmial, keď ho ministerka životného prostredia Tanya Pliberseková prerušila v živom televíznom mixe, aby „nepovedal nič strašné o Jamesovi Pattersonovi“. Zdroj: Aam Aadmi / Mick chicas

Ako povedal moderátor Sky Tom Connell: „Počujem Tanyu Plibersek v pozadí,“ povedal Patterson so smiechom a dodal: „Máme trochu hrubý mikrofón.“

„Uhni mi z cesty,“ ako povedal Fliberchek, moderátorka povedala: „Bude tu čoskoro, len ešte nie.“

Connell položil Pattersonovi poslednú otázku o mužovi, ktorý bol prepustený z imigračnej väzby a neskôr obvinený z vraždy.

Sekcia je potom prerezaná na Plibersek, tentoraz sa diskutuje o tlaku bariéry obrazovky. Hovoril aj o jadrovej energii v Austrálii.
SBS News kontaktovala Plibersekovu kanceláriu so žiadosťou o vyjadrenie.
To je Hamas Je pri moci od víťazstva v parlamentných voľbách v pásme Gazy v roku 2006. Jeho cieľom je vytvoriť palestínsky štát a zároveň odmieta uznať právo Izraela na existenciu.
, bol označený za teroristickú organizáciu krajinami vrátane Austrálie, Kanady, Spojeného kráľovstva a USA. Nový Zéland a Paraguaj uvádzajú ako teroristickú skupinu iba svoju vojenskú jednotku. V roku 2018 Valné zhromaždenie OSN hlasovalo proti rezolúcii odsudzujúcej Hamas ako teroristickú organizáciu.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close